Van Erkek Arayan Bayanlar

Van erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Van erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
2453

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam,Van’dan Olgun ve Dürüst Erkek Arıyorum. 

Merhaba Berivan ben.Van merkezde yaşıyorum. 33 yaşımdayım. Minyon bir vücudum olduğu için yaşımı fazla göstermiyorum. Kendi halinde biriyim. Çok fazla sosyal çevrem yok. Bu yüzden fazla sosyal biride değilim. Daha önce evlilik yapmadım bekar bir bayanım. Van merkezde annem ve abimle beraber yaşıyoruz. Abim zaten nişanlı ve yakında evlenecek. Annemi yanlız bırakmak istemiyorum o yüzden bir süre daha evlilik planı yapmıyorum. Maddi olarak iyi bir durumda olduğumu söyleyemem. Çalışıyorum ama annem yaşlı olduğu için kazandığım paranın çoğu onun sağlık giderlerine gidiyor. Kendim için yaşamıyorum şu an için. Daha çok annem ve ailem için yaşıyorum. Abimin düğün hazırlıkları için elimden geldiği kadar maddi olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Onlar iyi olsunlar benim için gerisi önemli değil. Maddiyata hiçbir zaman önem vermedim. Benim için sevdiklerimin yüzlerinin gülmesi çok önemli. Onların yüzündeki tebessüm eksik olmasın diye ben her fedakarlığı yaparım.

Benim yaşlarımda, olgun, dürüst, işi gücü olan, aşkına ve sevgisine sadık bir erkek istiyorum. Daha önce sanaldan konuştuğum birkaç kişi olmuştu. Ama sadece sanalda kaldı onlarla olan ilişkimiz. Belkide reel görüşmeye cesaret edemedim. Yeterince güven vermedikleri için kaldı belkide.Güven benim için çok önemli. Güvenmediğim kişiyle aynı ortamda dahi kalmam. Ama güvendiğim kişiden maddi manevi hiçbişeyimi esirgemem. Kendimi kadin gibi hissetmek ve kadınlığımı herşeyimle yaşamak istiyorum. Güvenilir bir erkekle her türlü çılgınlığı yapabilirim. Ama zor güvenen birisiyim. Bu sorunu nasıl aşarız  bilmiyorum ama artık benimde heyecan veren bir hayatım olsun istiyorum. Uzun süreli bir aşk istiyorum. Belki ileride evlenmek isteyeceğim kadar güven veren birisi olmalı. Bana uyum sağlayacak, kendi halinde güvenilir bir erkek arıyorum. Van dışından yazmayın lütfen. 

Van erkek arayan bayanlar, Erciş erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çatak erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Gürpınar ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Bahçesaray olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Gevaş seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Başkale evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Çaldıran erkek arayan suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Muradiye dul ve olgun bayanlarla sohbet.!

Van Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere Van’dan ulaşan Erdal beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba, Erdal ben, 32 yaşımdayım ve sizlere Var merkezden yazıyorum. Benim için özel ve unutulmaz olan bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum. 

Bazen can sıkıntısı, bazen yanlızlık bazen de alışkanlıktan sosyal medya ve sanal ortamda fazla vakit geçiren biriyim. Aslen Bolulu’yum ve Van’da yaşıyorum. Burada bir hastanede çalışıyorum. Tayın isteme gibi bir durumum olmadığı için çalışma hayatıma burada devam etmek zorundayım. Burada kafama göre bir ortam kuramadığım için daha çok sanal ortamda arkadaşlık ortamı kuruyorum. Farklı sitelerde zaman geçiriyorum ve sanal ortamda çok geniş bir arkadaş çevrem oldu. Ancak hiçbir zaman kendi sohbet ya da arkadaşlık sitemi açmayı düşünmemiştim. Tâ ki birgün yine sürekli takıldıgım bir sitede site sahibi ile tartışana kadar böyle birşey düşünmemiştim. O gün samimi olduğum, güvendiğim birkaç arkadaşla konuşup istişare ettikten sonra kendimize ait bir sitenin olmasına karar verdik. Sonrasında birkaç gün içerisinde gerekli işleri yaparak ben ve bir arkadaşımla birlikte bir sohbet sitesi açmış olduk.

Zamanla sitede yoğunluk olmaya başladı ve yeni site birlikte arkadaş çevrem dahada genişledi. Site sahibi olmanın gerçektende çok fazla avantajı vardı. Herşeyden önce o ortamda daha fazla popüler biri oluyorsunuz. Yıllarca edindiğim arkadaştan çok daha fazlasını sadece birkaç ay içinde edinmiştim. Tabi bunların içerisinde aşk yaşamak için yaklaşan ve samimi olmaya çalışan bayan arkadaşlarda oluyordu. Sitedeki ortağım olan Mert’in aracılığı ile bir bayanla tanıştım. İsmi Ebru olan o bayanda Van’da yaşıyordu. Zamanla onunla daha samimi olduk ve aramızda bir yakınlaşma oldu. Böyle bir yakınlaşmada zaten doğaldı. O yüzden ilk başlarda olayı farklı yönlere çekmek istemedim ve sadece arkadaşca bir yaklaşımda bulundum. Aradan aylar geçtikten sonra ancak onun bana güvendiğini hissetmeye başladım. Bazen öyle birşey söylüyordu ki, acaba Ebru benden hoşlanıyor mu diye düşünmeden edemiyordum. Birgün yine sitede onun biraz durgun olduğunu hissettim ve iyimisin diye sordum. Aldığım cevap gayet kısa ve netti. Sadece “sana ihtiyacım var. ” dedi. Bende karşılık olarak numaramı yazdım ama aramasını bile söylemedim. Sadece numaramı yazdım ve beklemeye başladım. 

Yaklaşık yarım saat sonra tanımadığım bir numara beni aradı ve telefonun diğer ucundaki Ebru’dan başkası değildi. Numarasını gizlemeden araması bana tam olarak inandığı ve güvendiğini gösteriyordu. Sesi soluk, yorgun ve keyifsiz geliyordu. Neyin var falan diye sormadan bulunduğu yeri sordum ve bana konum atmasını istedim. Hiç itiraz etmedi. Yerini tarif etti ve konum attı. Acele ile hazırlanıp çıktım evden ve bu arada vakit baya ilerlemiş ve gece olmuştu. Onu ilk defa karşımda kanlı canlı görecektim. Hem biraz heyecan vardı, hemde onun bu hali beni meraklandırmıştı.Bulunduğu yere gittim ve elini sıkıp gözlerine baktığımda gerçektende iyi görünmüyordu. Onu alıp bir kafeye gittik. Bana yaşadığı sıkıntıları falan anlattı. O anlatırken onun o melek yüzüne her geçen dakika biraz daha aşık oluyordum. Onu sabaha kadar dinleyebilirdim. Babası ile sorunlarını anlatırken babasının hastanede çalıştığını söyledi. Acaba olabilir mi diyerek sorduğumda hayatımın en büyük tesadüfünü yaşadım. Onun babası benim amirim konumundaydı ve aynı hastanede çalışıyor ve neredeyse hergün gördüğüm birinin kızıydı. Ne yapacağımı şaşırmış haldeydim. Tanıdığım birinin kızı ile aşk yaşamak ne derece doğruydu bilmiyordum. Şu an hala ona aşığım arada sırada görüşüyoruz ama ona hislerimi bir türlü açamıyorum. Ne yapacağımı bilmeden bekliyorum..

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/van-erkek-arayan-bayanlar/,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here