Van Evlenmek İsteyen Bayanlar

Van evlilik ilanı vermek isteyen olgun bayanlar, Çatak ikinci kez evlenmek isteyen ancak uygun eş bulamayan dul bayanlar, Gülpınar Suriyeli evlenmek isteyen göçmen bayanların whatsapp numaraları, Başkale evlenmek için olgun kadın arayan 60 yaş emekli erkekler, Çaldıran evlenmek için güzel bayanlarla tanışmak isteyen zengin erkekler, Erciş evlenmek için asker arayan kızların telefon numaraları, Gevaş türbanlı bayanların evlilik ilanları..

Son yıllarda boşanmaların giderek artması hem gençlerde hemde olgun erkek ve bayanlarda evliliğe karşı bir korku oluşmasına ve insanların evlenmek istemelerine rağmen daha temkinli hareket etmelerine neden olmaktadır. Ssdece aşık olmak veya mantık evliliği yapmak isteyenler için belirli şartların yerine gelmesi evlilik yapmak için yeterli gelmiyor. Bu tür bir evlilik yapılmış olsa bile evlilik birliğinin korunması ve mutlu bir aile olabilmek çokta mümkün olmuyor. Hem aşk hemde şartların uyduğu mantıklı bir evlilik ancak mutlu edebilir bizleri. Sizlerin mutluluğuna vesile olabilmek amacıyla Van ilimizden bizlere gelen ilanları ana sayfamızda yayınlıyoruz.

💘Leyla İsmim.Van Erciş’teyim ve Dulum.İkinci Kez Olgun Biriyle Evlenmek İstiyorum.💘

Adım Leyla. 42 yaşımdayım. Van Erciş’te ilk evliliğimden olan 16 yaşındaki oğlumla beraber yaşıyorum. Hayvancılıkla uğraşıyoruz. Sağolsun oğlum bu konuda bana çok yardımcı oluyor. Yoksa bir kadın olarak bütün bu işlerin altından kalkmam pek mümkün değil. Küçük yaşta evlilik yaptıktan sonra hemen ardından doğum yaptım. Eski eşimede havyaların bakımı ile ilgili yardımcı oluyordum. Benim yaşımda genç bir kız için bir anda bütün bunları üst üste yaşamak kolay olmadı tabi ama ben güçlü ve azimli bir kadınım. Normalde başımda bir erkek olmasa dahi bir evi kolaylıkla idare edebilirim.

Elimden tamirat işleri dahi gelir. Bu birazda mecburiyet olunca oluyor tabi. Bazen bu tür şeylerden anlamak zorunda kalıyorum. Evlenmekten amacım erkekten maddi bir beklentim olduğu için değil. Zaten benim kendi geçimimi sağlayacak bir işim var. Çok şükür aç ya da açıkta değiliz. Ama sonuçta kadınım ve yemek içmenin dışındada ihtiyaçlarım var. İnsan bir yerde sevilmek, değer görmek ve okşanmak ihtiyacı duyuyor. Yoksa hayat sadece çalışmak ve karın doyurmaktan ibaret değil. Önümüzdeki yıl oğlum üniversiteyi kazanıp giderse o zaman bir erkeğe çok daha fazla ihtiyacım olur.

Birazda geleceği düşünerek bugünden sağlam adımlar atmak istiyorum. Zaten birini bulsam hemen evlenecek değilim. Bugün evleniyoruz desek zaten 1 yılı bulur evlenmek. En fazla 50 yaşlarında birini düşünüyorum. Hepimizin sağlık sorunları olabiliyor ama çok ciddi sağlık sorunları olan, kötü alışkanlıkları olan veya sorunlu insanlarla tanışmak istemiyorum. Zaten herkesin derdi kendine yetiyor. Ağrımayan başıma dert almak istemem. Kısıtlı ve küçük bir çevrem olduğu için internet ortamından birini aramak zorunda kaldım. Umarım yanlış biriyle karşılaşmam.

💘30 Yaş,180 Boy ve 75 Kiloyum. Samimi ve Dürüst Bir Bayanla Tanışarak Evlenmeyi Düşünüyorum💘

Selam, ismim Ercan.30 yaşımdayım. Evlilik konusunda kötü tecrübelerim var. Bu yüzden artık evlilik sozkonusu olunca kendi ailemden birinin dahi tavsiyesini veya yönlendirmesini kabul etmiyorum. Bir yanlış yapacaksam kendi yanlışımı yapmak isterim. Başkalarını dinleyerek yeterince yanlış yaptım. Van merkezde bir kuruyemiş dükkanım var. Burayı işletiyorum. Ayrıca miras kalan bir ev ve dükkandan kira gelirim var. Maddi olarak sorunum yok yani anlayacağınız. Daha önce ailemin tavsiyesi üzerine bir kızla tanıştık ve nişanlandık. Düğüne birkaç gün kaldığında ayrılmak istedi.

Madem bu evliliği istemiyordu neden hem beni ve ailemi hemde kendi ailesini bu kadar yordu bir türlü anlam veremiyorum. Daha sonra bir akrabamızın tavsiyesi üzerine başka bir kızla tanıştık,konuştuk ve anlatacağımıza kanaat getirip nişanlandık. Nişandan sonra kız altınlarla birlikte başka bir erkekle kaçarak evlendiler. Benim altınlarımla kendilerine düğün yaptılar yani. Gerçi o konudaki dava süreci hala devam ediyor. Bunun üzerine kendimi o kadar berbat hissettim ki anlatamam. Üst üste bu tür şeyler yaşamam bana çok ağır geldi. Psikolojim bozuldu resmen.

Bu yüzden artık kimsenin beni biriyle tanıştırmasını falan kabul etmiyorum. Kendi eşimi kendim bulabilirim. Kız arkadaş falan çevrem olmadığı için kendi ortamımdan biriyle evlenmem çok zor. Benimde aklıma evlilik ilanı veren siteler geldi. Benim için dürüstlük çok önemli. Başıma gelen bunca olaydan sonra güzellik falan umrumda değil. Dürüst olsun yeterli bana. Kendimi lanetlenmiş gibi hissettim bu olaylardan sonra. Eğer buradanda hayal kırıklığı ile ayrılırsam benim için evlilik defteri belkide sonsuza kadar kapanacak. Van’dan görüşüp tanışabileceğim birini arıyorum.

💘Merhaba Efsun Ben.Van’dan Maddi Durumu İyi Olan Biriyle Evlenmek İstiyorum.💘

Selam beyler, Efsun ben. Esmer genç bir kızım ama malasef çok erken yaşta dul kaldım. Maddi durumu zayıf bir ailem var. Lise bittikten sonra biriyle tanıştım. Zengin bir ailesi vardı. Zengin olması o zamanlar benim çok umrumda değildi. Benim ailemin durumuda onun çok ilgilendiği birşey değildi. Birbimizi çok sevdik ama ailelerimiz bu durumu çok kabullenemedi.Özelliklede onun ailesi beni istemiyordu. Onu evlendirmek istedikleri bir akrabasının kızları vardı. Bu durumda düşündük ve eğer kimsenin haberi olmadan nikah kıyarsak sonradan kabullenirler hesabı yaptık kendimizce.

Ama işler hiçte hesap ettiğimiz gibi gitmedi. Nikah kıydık ve bir miktar parayıda alıp kendimize bir hayat kurmaya çalıştık. Eşim iş bulamadı ve aileside desteği tamamen kesti. Ailelerimizde ise hiç yumuşama yoktu ve bize çok kızgındılar. Maddi olarak çok zor duruma düştük ve bu duruma sadece birkaç ay dayabildik. Elimizdeki para bitince ortada kaldık. Üstelik her geçen gün borcumuzda katlanarak artıyordu. Anladık ki sevgi karın doyurmuyordu. Düşündük ve konuşarak ayrılma kararı alarak her ikimizde ailemizin yanına döndük. Böylesi belkide çok daha iyi olacaktı.

Onu daha sonra bahsettiğim o kızla evlendirmişler. Sosyal medya hesabından gördüm. Bense ailemin yanında şu an sığıntı muamelesi görerek yaşamaya çalışıyorum. Genç güzel ve geleceğe dair hayalleri olan bir kızdım ama kısa süre içinde enkaza dönmüştüm. Ailem çalışmamada izin vermiyor. Yeniden maddi sıkıntı yaşamamak ve kendi evimin kadını olmak için işi gücü olan birini tanımak istiyorum. Evlenmiş boşanmış biriside olabilir ama geçmişimi yüzüme vurmayacak anlayışlı birisi olması gerek. Şehir önemli değil ama yakın bir yerden olmasını tercih ederim.

11 yorum

  1. namazlarini kilan es ariyom van merkez tercihim maddi ve manevi bir omur yaninda olcam es ariyom maddi bir omur hastalikta sagliktada bir omur yaninda olcam es ariyom watsap sifir bes yuz otuz dokuz iki yuz on dokuz ** otuz yedi

  2. Van merkez bekarim yas otuz sdc sevgili ariyom evlilik hic dusunmuyom maddi yillik anca destek saglayabilirim ask mutluluk arayisim ciddi sevgili sdc arayisim namazlarimi kuranimi okurum ev arabam yok ailmle yasamaktayim sıfır beş yüz otuz dokuz iki yüz on dokuz ** ** otuz yedi watsap tan ulasabilir

  3. VAN MERKEZ YAŞ OTUZ BIR EVLILIK DÜŞÜNÜYORUM ILERDE AŞK SEVGİ HUZUR ARIYORUM CALISANIM AILMLE YASIYOM SIMDILK SEYYAR SATICIYIM KENDI ISIMDIR MADDI VE MANEVİ YANINDA OLCAM EŞ ARIYORUM NAMAZLARIMI KILAR KURAMINI OKURUM CEP SIFIR BEŞ YÜZ OTUZ DOKUZ IKI YÜZ ON DOKUZ ** ** OTUZ YEDI

  4. van merkez BEKARIM yaş 32 AILMLE yasiyom evlilik NIYETIM nasip KISMETSE MADDI VE manevi HASTALIKTA sağlıkta bir ömür berabere WATSAP sıfır beş yüz otuz dokuz iki yuz on dokuz ** otuz yedi ilasabilirsn

  5. SDC VAN MERKEZ YAS 32 EVLILIK NIYETIM AYAKKABI BOYACISIYIM SEYYYAR SATICIYIM EV ARABAM SIGARAM YOK NAMAZLARIMI KILARIM KURANIMI OKURUM 0539219**37 MADDI VE MEVI YANINDA OLCAM EŞ ARIYOM HASTALIKTA SAĞLIKTA BIR ÖMÜR VARIM

  6. Van MERKEZ bekarim YAŞ 32 EVLILIK NIYETIM namazlarimi KILAR KURANIMI okurum ailemle yasiyom şu anlık ev ARABAM EHLIYETIM YOK DOĞUŞTAN gozlukkullaniyom nasipse evlilik düşünüyorum SEYYAR SATICIYIM SUANLIK 0539864**57

  7. Van merkez yaş 32 bekarim evlilik niyetim maddi ve manevi bir ömür yanında olcam eş arıyor tercihim van merkez niyetim ciddi namazlarımi kilarim kuranimi okurum benim gibi namazlarını kılan kuranini okuyan saliha bi bayanla ileriye dönük evlilik planın var ask sevgi huzur buluşma evlilik adımı at cam eş adayimi ariyom tercihim van merkez 0539864**57

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*