Whatsapp Evlenmek İsteyen Bayanlarla Sohbet

Merhaba..!

Sibel ben..

23 yaşındayım. İzmir’de öğrenciyim. Üniversite okuyorum..Daha önce hiç sevgilim olmadı. Sanırım bu konuda bazı korkularım var.. Olgun ve karizmatik erkeklerden hoşlanıyorum. Ailem çok uzakta olduğu için bilmediğim bir şehirde kendimi çok yanlız hissediyorum. Maddi manevî bana destek olacak dertlerimi sırrımı paylaşabileceğim arkadaş istiyorum. Uyumlu uysal biriyim. Kalbime ve bedenime hükmedecek kahramanımı arıyorum.

Temizlik ve hijyen benim için çok önemli. Bunu dikkate alarak yazın lütfen.. İzmir’de bir bayan arkadaşımla birlikte kalıyoruz. Gezmeyi çok sevmiyorum. Daha çok evde eğlenmeyi seviyorum. Eğlenmeyi bilen olgun biriyle birlikte olmak istiyorum. Buraya sosyal medya yada telefon numarası istemiorum. İzmir’de yaşıyorsanız siz not bırakın.. dönücem size..❣

Evlenmek isteyen bayanların whatsapp numaraları, Seviyeli ilişki isteyen dul bayanlarla whatsapp sohbet, İkinci baharını yaşamak isteyen dul ve zengin bayanların telefon numaraları, Sevgili arayan genç kızlarla tanışma ve sohbet, Sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Olgun erkek isteyen genç kızlar, Sevgili arayan dul bayanların whatsapp numaraları..!

EVLENMEK İSTEYEN GENÇ KIZLARIN WHATSAPP NUMARALARI 

Birbirini seven iki kişinin hayatlarını birleştirmek istemesi gayet normaldir. Ancak hayatın geri kalan tüm kısmını etkileyeceği için emin olmadan karar vermek ,aceleye getirmek, bir anlık heyecanla karar vermek geri dönülmez bir yanlışa sizleri sürükleyebilir. Sevdiğiniz,  aşık olduğunuz kişiden artık eminsiniz ve evlenmek istiyorsanız işte o gün yeniden doğduğunuz gündür diyebilirim. O kutlu gün geldiğinde, sevgilinizin gözlerine bakarak Evet..! dediginiz anda artık bambaşka bir dünyaya adımınızı atıyorsunuz. Hayatınızı bastan aşağı değiştiren bu kararınızın hiç şüphesiz en güzel yanı bu aşktan doğacak olan çocuklar olacaktır. 

Geçmiş yıllarda mesela annelerimizin babalarımızın evlendiği dönemlerde erken evlilikler yaygındı. Hatta bir kız 18 gelmiş ve hâlâ evlenmemiş ise ona evde kalmış olarak bakılırdı. Fakat günümüzde 18 yaşında evlenmek artık neredeyse çocuk yaşta evlenmiş olarak görülmektedir. Yinede erken yaşta evlenmek isteyenlerin sayısı hiçte az değildir. Bu saygı duyulması gereken  bir tercih meselesidir. Sizlerde evlenmek isteyen genç bayanlarla tanışmak ve sohbet ederek ilişkinizi geliştirmek isterseniz, bloğumuzun yorum bölümündeki tamamen gerçek kişilerin oluşturduğu profilleri inceleyerek ilginizi çeken kişiyle iletişime geçebilirsiniz.  Evlenmek isteyen genç bayanların sizlere ulaşabilmesi için isterseniz sosyal medya adreslerinizi veya whatsapp iletişim numaranızı paylaşabilir, yorum bölümünde kendinize ait profil oluşturabilirsiniz. 

Peki..Mutlu bir evlilik için neler yapmalı..Neleri yapmamalı.? Hemen herkesin bu konuda söyleyecekleri, fikirleri vardır. Ancak burda en önemli birkaç hususun altını çizmekte fayda görüyoruz. Severek evlenebilirsiniz ancak mutlu bi aile kurmak ve bu mutluluğu hayat boyu sürdürebilmek için sevgi tek başına çoğu zaman yetersiz kalır. Evliliğin ayakta kalması için sevgi hoşgörü ve eşine karşı ilgi ve alaka kesintisiz devam etmelidir. İnsan hayatının bir diğer gerçeğide cinselliktir. Çoğu zaman bunu konuşmak istemeyiz. Konuşu açıldığı zaman istediğimiz gibi konuşamaz kestirme cevaplarla konuyu kapatırız. Ancak şu bir gerçektirki, cinsel yaşamında mutlu ve tatmin olamayan bir çift evliliğin cinsellik dışındaki diğer safhalarında mutlu olamazlar. Bu nedenle çiftler cinsel sorunlarını rahatlıkla konuşmalı bu konularda daha açık sözlü olarak isteklerini dile getirmelidir. Mutlu bir  evlilik için sadece eşinize saygı ve hoşgörü göstermeniz yetmez. Aynı zamanda eşinizin ailesine de aynı derecede saygı göstermelisiniz. Göstereceğiniz bu saygı evlilikte yaşam kalitenizi artıracaktır. 

SEVGİLİ ARAYAN ZENGİN VE DUL BAYANLARLA TANIŞMA 

Zengin,olgun, çekici ve yanlız bir bayanla birlikte olmak istiyor fakat bu hayalinizi sosyal hayatınızda gerçekleştiremediyseniz, artık hayallerinize islamisayfalar.com ile bir adım daha yaklaştınız. Diyalog kurduğunuz çekici ve olgun bir bayanla karşı size bütün kapıları açacak olan ” samimiyet ve dürüstlük ” olacaktır. İçtenlikle yaklaştığınız bir bayanı kaybetmeniz için büyük bir aptallık yapmış olmanız gerekir. Unutmayın; her zaman bilinmezlik daha çekici gelir bayanlara.. O yüzden hakkınızdaki herşeyi bir anda kadının öğrenmesi için acele etmeyin..Bırakın sizi merak etsin..Sizi merak etmesi için onu meraklandıracak tavırlar sergileyin.. İnanmayacaksınız ama gizemli görünmek kadınlarda afrodizyak etkisi yarattığı tartışılmaz bir gerçektir. 

Sizlerde ister farklı heyecanlar yaşamak için olsun ,isterse ciddi ve seviyeli bir ilişkiye başlayarak evlilik yolunda ilerlemek isteyin, beklentiniz ne olursa olsun, islamisayfalar.com’da yorumlardan profilleri inceleyerek ilginizi çeken kişiye mesajınızı iletebilirsiniz. İslamisayfalar.com’un sizlere sunmuş olduğu tüm imkanlar üyelik veya mesaj ücreti gerektirmez. 

YURT DIŞINDAN SEVGİLİ ARAYAN BAYANLARIN WHATSAPP NUMARALARI 

Yurt dışından bir bayanla tanışmak istiyor fakat bu fırsatı bulamıyor musun? Yurt dışından zengi ve olgun bayanlarla mı birlikte olmak istiyorsun? Yurt dışında yaşayan bir bayanla tanışıp ciddi seviyeli bir ilişki mi kurmak istiyorsun? Yurt dışından bir bayanla evlenmek mi istiyorsun? Yurt dışında yaşayan bayanlar size daha mı çekici geliyor? 

İster yurt içinden olsun ister yurt dışından islamisayfalar.com’un tüm imkanlarını sınırsızca kullanarak aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İslamisayfalar.com’da üyelik aktivasyon, mesaj ücreti gibi gereksiz ayrıntılara takılmadan Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bloğumuza katılan kişilerin profillerini inceleyerek sınırsız sohbet ve eğlence imkanı bulabilirsiniz. 

İslamisayfalar.com’da yorum bölümüne profil özelliklerinizi ve iletişim adresinizi yazın, yanlızlığı kaderiniz olmaktan çıkarın. Hayalinizdeki kadı için çok uğraşmış ancak hayal kırıklıkları dolu bir geçmişe sahip olabilirsiniz. Aslında urun mesele doğru zamanda doğru yerde olabilmek. Hiç beklemediğiniz bir an da hayatınızın rengi değişebilir, kendinizi   masalsı bir ilişkinin kahramanı olarak bulabilirsiniz. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*