Whatsapp Kız

Bilindiği gibi whatsapp dünyada milyonlarca kişinin kullandığı, günümüz teknolojisinde bizlere en hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim kurmamızı sağlayan iletişim araçlarının en başında gelir. Aşk dediğimiz olay zaten iki karşıt cinsin hani erkekle bayanın arasında başlayan ve zamanla gelişip ilerleyen ve duygusal bir bağın oluştuğu bir iletişimle başlamaktadır. Yani aslında herşey iletişim kurmakla başlar ve iletişimle biter. Bu da bizlere hoşlandığımız ve ilişki yaşamak istediğimiz biriyle iletişim kurmamız için iletişim kanallarının ne kadar önemli olduğunu gösterir. Yaşadığımız yüzyılda bir bayanla yada hoşunuza giden bir erkekle sohbet etmek ve aşk yaşamak istiyorsanız olmazsa olmazlarınızdan biride whatsapp uygulamasıdır. Bu bloğumuzda whatsapp’ta sohbet etmek isteyen bayan ilanlarını sizlerle paylaşacağız.

💘Selam, İsmim Melisa, 37 Yaşımdayım,Olgun Erkekler Numaranızı Yazın Whatsapp’ta Sohbet Edelim💘

Merhaba olgun beyler nasılsınız,adım Melisa. Olgun ve dul yalnız kalmış 37 yaşımda bir bayanım. Samimiyeti, arkadaşlığı, dostluğu, insanları sevmeyi ve onlara değer vermeyi, arkadaş ortamında vakit geçirmeyi severim. Yeri geldiğinde onların dertlerini dinlemeyi, sorunlarının çözümü için elimden geleni yapmayı isterim ve bunu keyif duyarak yaparım. Çevreme karşı çok ilgiliyimdir. Kimin ne derdi olsa hiçbirşey yapamasam dahi gider teselli verir en azından manevi olarak destek olmaya çalışırım. Galiba birazda bu yüzden çevremde çok sevilen biriyimdir. Gerçi bu özelliklerimi suistimal ederek faydalanmak isteyenlerde oluyor elbette ama onlarda zaten zamanla hayatımın dışına  bir şekilde çıkıyorlar. İnsan olan kim olursa olsun değer veririm ama böyle menfaat ve çıkar düşkünü insanların yokluğunada asla üzülmem.

Heyecan veren şeyleri severim. Zevk aldığım birşey varsa kötü birşey dahi olsa yaparım. Ama tabi başkasına zarar vererek değil, benim sadece kendime zararım dokunur. Bir başkası benden zarar görmez. Ev hanımıyım. Eskiden öğretmendim ama bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Sonrada tekrar geri dönmedim. Belki çalışmaya ihtiyacım olmadığı, maddi açıdan rahat olduğum için geri dönmedim ama bu sıralar geri dönmeyide düşünmüyor değilim. Çünkü gerçekten çok sıkılıyorum. Şu an kendimi bir aşk yaşamaya hazır hissetmiyorum. Başka birini mutlu edebilecek ruha sahip değilim. Bazı sorunlarım var ve şu an daha çok onlara yoğunlaşmam gerek ama bu stresli zamanlarda en azından sohbetiyle bana destek olabilecek arkadaşlara ihtiyacım var. Benimle sadece keyifli sohbet edebilecek, şu an için fazlasını istemeyecek muhabbeti tatlı olan arkadaş arıyorum. Yazarsanız whatsapp’tan mesaj atarım.

💘Merhaba Belgin Ben, Whatsapp’tan Benimle Sohbet Etmek İstermisiniz,Numaranızı Yazın Tanışalım💘

Merhaba beyler ismim Belgin ve 66 yaşında yalnız biriyim. İstanbul’da ikamet ediyorum. Aslen Ordulu’yum. Arada sırada gidiyorum memleketime ama oradada pek kimsem kalmadığı için eskiye göre daha nadir gitmeye başladım. İki çocuğum var ama onlarda yurt dışında yaşıyorlar. Her yıl bir hafta falan girebiliyorum onları. Ben Almanya’da yaşıyordum daha önce. Eşimi kaybedince ve emeklide olunca ülkemde yaşamak istedim. İnsanin kendi topragi gibisi yok inanın buna. Nasıl ki herşey yerli yerinde olsa bile bir başkasının evinde rahat edemiyorsanız,ülkede aynı eviniz gibi. Sizin olmayan bir ülkede altın kafes olsa sonuçta kafes işte, huzurlu olamıyorum tam anlamıyla. Böyle bir durumda ruh halimi tahmin edersiniz. Yalnızlık hiç iyi birşey değil. Yaşta ilerleyince yalnızlık insanı iyice karamsar yapıyor. Bu karamsar havayı dağıtmak için buradayım.

Gençliğimde ve ilk olgunluk dönemlerimde çok hareketli bir yaşamım vardı. Çevremdeki birçok kişi bana imrenerek bakardı. Bunu hissedebiliyordum. Zamanla herşey tersine dönmeye başladı. Belkide hayatın doğal akışı buydu ama o hareketli yaşamdan yavaş yavaş kopmak bana biraz ağır geldi. Şimdi evde oturup köpeklerimle ilgilenmekten başka yaptığım hiç birşey yok. Tom ve Jery isminde iki köpegim var. Yalnızlığıma ortam olan tek canlı onlar. İstanbul’a zaten metropol olduğu için ve  bu koca şehirde yalnız kalmayacağımı sandığım için yerleştim ama, sorun yaşadığımız şehirde değilde insanın kendi iç dünyasında başlıyormuş bunu öğrendim. Bu kalabalığın içerisinde yapayalnız bir başıma ölümü bekler oldum. Aklıma arkadaşlık sitesinden arkadaşlar edinmek geldi ama tecrübem yok. Kime ne kadar güvenebilirim hiçbir fikrim yok. Whatsapp kullanıyorum. Düzgün birisi varsa burada arkadaş olup sohbet etmek isterim.

💘Selam Ayşegül Ben, Diyarbakır’dan Olgun ve Elit Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorum💘

Merhaba arkadaşlar ismim Ayşegül ve yaşım 45. Akrep burcu kadınıyım ve burcumun özelliklerini taşırım. Mizacım biraz serttir. Mizacım sert olsada aslında yumuşak huylu uyumlu biriyim demek isterdim malesef bunu da söyleyemiyorum. Çünkü dominant bir kadınım. Bu özelliğim bana bir evliliğe ve aslında hoşuma giden birçok erkeğe mal oldu. Ama benimde huyum karakterim bu. Bu benim elimde olan birşey değil, değiştirmekte elimde değil. İçimden nasıl geliyorsa o şekilde davranıyorum. Çevremdeki daha doğrusu ilişkim olan erkekler buna eski kocamda dahil benim bu huyuma dayanamadılar ve bitti. Diyarbakır merkezde kamu çalışanı hafif kilolu bir bayanım. Buradan biriyle tanışmak ve arkadaş dost olmak istiyorum. Şimdilik bu kadarı bana yeter. Benim gibi arkadaşa ve sırdaş olmaya ihtiyacı olan karakteri oturmuş biriyle tanışmak istiyorum.

Benim gibi kamu çalışanı ve kültürlü birisi olursa daha iyi olur. Bilgisiz ve amaçsız yaşayan kişilerden ister erkek olsun ister bayan olsun hoşlanmıyorum. Bu hayatta herşey gülüp eğlenmek yada güzel vakit geçirip heveslerimizi arzularımızı tatmin etmek değil. Ben buna inanıyorum ve bu şekilde yaşıyorum. Sürekli olarak birşeyler öğrenmenin kendimi geliştirmenin gayretindeyim. Yanımda olacak erkeğinde böyle olmasını isterim. Sadece espri yapmaktan anlayan, herhangi kültürel ve sosyal bir konuda bilgisi olmayan ve fikir üretemeyen erkek benim gözümde boş yaşayan bir erkektir ve öyle birisiylede arkadaşlık kuramam. En azından benim  kadar kültürlü ve bilgili olmasını isterim. Zaten çok gülen ve güldüren erkek bana göre değil. Daha ağır ve ciddiyetli olmasını beklerim. Şu an bir aşk arayışında değilim ama aşık olacaksam böyle birine olmak isterim. Şimdiki sadece whatsapp sohbet arkadaşı arıyorum. Kafalarımız uyarsa ileride aşkta olur elbet neden olmasın. Aşka kendimi tamamen kapatmış değilim. Mesaj tanışalım, zaman ne getirecek birlikte görelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*