Whatsapp Kızla Konuşma

 

Selam, Whatsapp’ta Sohbet Edecek Erkek Arıyorum 

Merhaba ismim Ece. Eskişehir merkezdeyim. Reel arkadaşlık aramıyorum. Daha çok sosyal medya ya da whatsapp üzerinden konuşup sohbet edebileceğim, keyifli ve esprili birimi arıyorum. Zor zamanlardan geçiyorum. Bu yüzden bana kafa dağıtmak için arkadaşlık edecek birine ihtiyacım var. Kısa süre önce işsiz kaldım. Sonrasında bazı aile içi sorunlar yaşadım. Üst üste gelince kaldıramaz oldum. Eşimden boşandım ve psikolojim bu ara hiç iyi değil. İşsiz kalmış olsamda maddi sıkıntım çok şükür yok. Ama manevi olarak bana destek olabilecek birine her zamankinden daha çok ihtiyacım var. Sohbet arkadaşlığı başka bir ilişkiye evrilir mi bilmiyorum ama şu an bir aşk yaşamaya hiç hazır değilim. Kafam çok dolu. Birşeyler yapıp bu stres sıkıntıyı üzerimden atmam gerek.

Şu an için reel görüşmek gibi bir düşüncem olmadığı için sizin hangi şehirden olduğunuz çok önemli değil. Kaba saba ruhsuz birisi olmayın yeter. Bu durumda yaş falan önemli değil ama yinede tecrübeli, tecrübesi ile ınsanları yönlendirebilen, kadın ruhunu bilen ve anlayan düzgün biriyle arkadaşlık etmek isterim. Duygusal bir kadınım. Çok çabuk etkilenirim ve küçük şeylere dahi çok üzülürüm. Biraz sulu gözüm galiba. Çok ağlarım. Bu huyumu sevmiyorum ama sevdiklerimin beni incitmesinden çok korkuyorum. Tabi bende onları incitmek istemiyorum ama hayat her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. Konuşup dertleşebileceğim birileri varsa burada numara yazın,konuşalım.

Suzan Ben, Balıkesir’den Olgun Erkek Arıyorum 

Merhaba nasılsınız. Balıkesir’den Suzan ben.44 yaşımdayım ve yurt dışında yaşıyorum. Tatil için buradayım. Yalniz başına tatil yapmak çok sıkıcı. Hiç gelmesem kendi evimde otursam bu kadar sıkılmazdım galiba. Bu benim tek başıma ilk Türkiye tatilim. Geçen yıl eski eşimle birlikte gelmiştik. Sonra jet hızıyla bir boşanma yaşadım. Şimdi yalnızım. Yalniz olmanın güzel yanları var tabi ama sonuçta bir kadın olarak hayatımda bir erkeğede zaman zaman ihtiyaç duyuyorum ve bunun eksikliğini hissediyorum. Sanırım tatil arkadaşı için biraz geç kaldım. Birini bulup tanışmak ve onu tanımak haftalar alır. Bu yıl tatili yalnız geçirmek zorunda kalacam galiba. Ama yinede olsun bir arkadaş her zaman iyidir. Bu yılın gelecek seneside var.

İsviçre’nin Zürih kendinde yaşıyorum. Yaşadığım yer çok güzel ama yinede Türkiye gibi olamaz hiçbir yer. Emekli olursam buraya hemen kesin dönüş yaparım. Ama o zamanada daha çok var. Yaşı bana uygun dürüst, zararsız biriyle tanışırsam belki bu yıl içinde birkaç günde olsa görüşme şansımız olabilir. Ama bunun için biraz ademle etmeliyiz. Aslen Balıkesirli’yim ama şu an Didim’de tatil yapıyorum. Yaklaşık 20 gün  falan buradayım. Tanışmak ve hatta tatilde bana eşlik etmek isteyen özgür yaşayabilen,olgun ve düzgün karakterli birisi varsa tanışabiliriz. Bazı ilişkiler aradan yıllar geçsede hep aynı kalır,bazıları ise çok hızlı gelişir. Yalnız kalmak istemiyorum. Sizde yalnız kalmaktan sıkıldıysanız tanışalım.

Teknolojik gelişmeler hayatımızda birçok kolaylık sağladı. Özellikle kadın ve erkek ilişkilerinde inanılmaz kolaylık ve avantajlar sağlamaktadır. Bu konuda hizmet veren birçok sohbet kanalı yada arkadaşlık sitesi bulunmaktadır.Artık sadece arkadaş ya da sevgili arayanlar değil evlenmek isteyenler dahi sanal ortamda tanışmak ve ilişki kurmak için ilan veriyorlar. İslamisayfalar.com olarak gerek eğlenceli vakit geçirmeniz, gerek arkadaşlık kurarak aşk yaşamak isteyenler için sitemizi olabildiğince sizin istek ve arzularınıza uygun hale getirmeye çalışıyoruz. İlan şikayet ve önerilerinizi yorumlardan admin arkadaşlarımıza iletebilir ve yeni bir aşka, yeni heyecanlara ve mutlu yarınlara hep birlikte ilerleyebiliriz. 

Mersin’den Dürüst Erkek Arıyorum 

Merhaba Nurgül ismim. Mersin’den katılıyorum buraya. 4 çocuk annesi dul bir kadınım. Ömrüm çocuklarımı yetiştirmek için çalışmak çabalamak ve mücadele etmekle geçti. Daha çok küçük yaşlarda babalarını kaybettiler. En büyük kızım 12 yaşındaydı. O bile zor hatırlıyor babasını artık. Uzun zaman geçti tabi bu acıların üzerinden. Çocuklar için mücadele ederken kendimi unuttum. Kendimi unutuğumu bile çocuklar tamamen benden kopunca anladım. Geriye dönüp baktığım zaman sadece birkaç yıl gibi kısa sürmüş güzel ve mutlu günlerin dışında hayata dair, mutluluğa dair hiçbirşey göremiyorum. Sadece çalışmak, koşturmak ve hep birşeylere yetişmeye çalışmaktan ibaret olmuş hayatım.

Bunu yapmak zorundaydım. Çocuklarım güzel yetişsinler, hayattan kopmasınlar diye buna mecburdum. Hiçte pişman değilim. Çocuklarım annelerine saygılı ve eğitimli olarak yetiştiler. Artık kendim için birşeyler yapmak istiyorum. Kaçırdığım ve ıskaladığım yılların acısını çıkarmalıyım. Belki genç bir kız gibi hayatla dalga geçemem ama yinede beraber olduğum erkeği mutlu edebilirim. Artık evlilik bizim kuracağımız bir hayal değil. Son zamanlarımızı biraz daha renkli yaşayarak hayata yeniden tutunabilsek yeter bize. Adana ve Mersin çevresinden bana uygun biri varsa arkadaş olabiliriz. Tek başıma yapıyorum herşeyi ve hiç keyif almıyorum. Sakin yaşamayı seven olgun beyler yazsın.

Olgun Arkadaş Arıyorum, Samimi ve Dürüst Olsun

Merhaba adım Sude Naz, Ankara Sincan’da yaşıyorum. Okulum yeni bitti. 26 yaşımdayım. Güzel sanatlar mezunuyum. Şimdilik ihtiyaçlarımı karşılamak için geçici olarak bir işte çalışıyorum. Çalışmaya yeni başlamadım zaten,hem okudum hem çalıştım. Bu beni çok yordu. Hem okul hem iş genç bir bayan için hiçte kolay değil ama mecburdum buna. Çünkü ailemin bana destek olacak maddi gücü yoktu. Hatta yeri geldi ben onlara destek olmaya  çalıştım. Güçlü olmak zorunda kalmak gerçekten çok zor. Okulda arkadaşlık teklifleri falan çok oldu ama buna ayıraca zamanımda yoktu, o gücü kendimde göremiyordum. Zaten okul ve iş arasında ikiye bölünmüştüm. Birde sevgilim olsa üçe bölünecek kadar gücüm yoktu.

Arkadaşlarım cafelerde falan eğlenirken ben ise gidip çalışmak zorunda kalıyordum. Genç bir kız olarak bu durum içimde bir burukluk yaşatıyordu bana ama yinede bunu yansıtmak istemiyordum. Artık hayatımda birini istiyorum. Birbirimize destek olabileceğimiz,maddi manevi neyimiz varsa paylaşabileceğim, arkama bakmadan tereddüt etmeden güvenebileceğim arkadaş arıyorum. Hayatın hep zor ve meşakkatli yanlarını yaşadım. Birazda eğlenceli tarafıyla tanışmak istiyorum. Bu genç yaşımda hayallerimi daha fazla ertelemek istemiyorum.Benim gibi kendi halinde düzgün efendi ve sadık olabilecek, sevdiğine sahip çıkacak kişiler yazsın. Mesajınızı bekliyorum. 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*