Whatsapp Sohbet Hattı

Dijital dünyanın genişlemesi ve iletişim imkanlarının artması ile artık hem erkekler hem bayanlar sosyal medya yada arkadaşlık sitelerinde tanışarak, arkadaşlıklarını whatsapp mesaj ve konuşma yolu ile ilerletmektedir. 2021 yılına ait en yeni arkadaşlık ilanlarını sizler için sitemizde yayınlayarak sizlerin duygusal arayışlarınız için imkan sağlamak istiyoruz. İslamisayfalar.com ailemizi sizlerle büyütmek istiyoruz ve sizlerin mutluluğu ailemizi daha da büyütecektir. Bu yüzden samimi ve güvenli bir ortamda sizlerin tanışabilmesi için hazırladığımız bu bloğumuza katılarak whatsapp’ta sohbet ortamı bulabilirsiniz.

💘Selam, Turna Ben, 26 Yaşımdayım, Trabzon’da Yaşıyorum. Whsatsapp’ta Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba beyler ismim Turna, Trabzon’un bir köyünden yazıyorum. Köyümün ismini buraya yazmam doğru olmaz. Üniversite bittikten sonra iş bulup şehire gidemeyince köyümde kaldım. Ama çok sıkıcı geçiyor günler. Zaten son bir yılda yasaklar virüs falan derken köyden birkaç günlüğünede olsa çıkamadım. Çok bunaldım gerçekten. Bir sevgilim vardı ama en azından telefonda falan konuştuğum. Onunlada ilişkim bitince köy bana açık cezaevi gibi oldu. Hani böyle dolu dolu bir aşk yaşayamam bunun farkındayım ama hiç değilse telefonda falan konuşup dertleşeceğim birini istiyorum. Esmer bir kızım. Hayatımda çok erkek olmadı. Sadece okul olurken bir iki kişi oldu. Onlarda zaten fazla uzun sürmedi. Kısa sürmesinin nedeni zaten hep aynıydı. Çünkü onlar beni değil sadece bedenimi seviyor ve sadece bedenime değer veriyorlardı. Bu şekilde yaklaşan bir erkekle aşk yaşayamam.

Köyüm ve ailem çok güzel, çok seviyorum ama bir yandanda beni seven, elimi tutan birisi olsun istiyorum. Benim doğal yaşamayı seven biriyle tanışmak ve konuşmak istiyorum. Karadenizli olursa güzel olur. En azından kültürlerimiz bir olduğu için uyum sorunu yaşamayız. Karadeniz kadını genelde sert olur ama ben pek öyle değilim. Aksine çok uyumlu ve çok yumuşak huylu narin bir kızım. Hayvanları çok severim. Köyde yaşamak aslında güzel ama bazen şehirde olup hareketli bir yaşamı da istiyorum içten içe. Eğer buradan biriyle tanışırsam bir süre telefonda görüşüp tanışmak sonrasında taşlar yerine oturduğu zaman karşılıklı buluşup görüşebiliriz. Yaşı eğitimi ve kültürü ile benden önde olmalı. Ben erkeğin bana her anlamda değer katmasını, eksiklerimi tamamlamasını severim. Bana uygun birileri varsa Karadeniz’den tanışıp konuşabiliriz.

💘Selam Sibel Ben, Hatay Merkezdeyim,27 Yaşımdayım, Whatsapp’ta Olgun Erkek Arıyorum.💘

Merhaba,İsmim Sibel. Birkaç ay önce geldim Hatay’a. Aslen Kütahyalı’yım. Hemşire olarak buraya atamam oldu. Bunun için çok mutluyum tabi ama buraya alışmam biraz zor olacak galiba. Şimdilik erkek kardeşimle birlikte yaşıyorum. Ilk günlerde zorlanacağımı bildiği için ablasını yalnız bırakmak istemedi. Ama tabi en kısa zamanda onu memelekete postalamam gerekecek. Yoksa babamın rolü’nü benim üzerimden oynamaya başladı. Hiç sevmem kendime karışılmasını. Küçük bir ev tuttuk ve şimdilik zamanımı genelde evde geçiriyorum. Çok evcil biri değilimdir aslında. Daha çok dışarıda vakit geçirmeyi gezmeyi severim. Ama şu an arkadaş çevrem olmadığı için yalnız başımada nereye gidebilirim onu dahi bilmiyorum. Hayatımda hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim kendimi. Hastanede birkaç konuştuğum var ama onlarda çok kafa dengi değiller.

Sarışın, genç, hareketli yaşamayı seven, bekar ve bakımlı bir bayanım. Aslında içimden sevgilim olsun falan diye geçiyor ama daha önce sanal ortamdan hiç sevgilim olmadığı için biraz güven sorunu yaşıyorum. Birde daha önce bir erkek arkadaşım tarafından defalarca darp edilmiş biri olarak bir erkeğe güvenmek benim için çok daha zor. Daha önce hoşlandığım biri vardı. Zamanla arkadaş olduk. İlk günlerde herşey güzeldi. Fakat sonradan hakaret küfür şiddet falan göstermeye başladı. Birkaç kez karakolluk falan olduk. Aileme karşı tek mahcubiyetim bu olay olmuştur. Ailem karşı bu olay nedeniyle boynum büküldü. Halada aklıma geldikçe kendi kendime rahatsız olurum. Bir daha böyle kötü bir duruma düşmemek için dikkatli olmam gerek. Zaten o serseriden zor kurtuldum. Yeniden bir hata yapma şansım yok. Bu yüzden bu kez iyice tanımadan kimseyi hayatıma almam. Bu yüzden bir süre telefonda konuşmak istiyorum. Numaranızı yazarsanız tanışabiliriz.

💘Merhaba Defne Ben, 33 Yaşımdayım, Ankara’dan Dürüst Seviyeli Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba beyler Defne ben Ankara’da yaşıyorum. Yaşım genç ama bu yaşta  dul kalabilmeyide başardım. Esmer güzeli bakımlı çekici biriyim. Üniversite okurken bir asker subayla tanışmıştım.Tabi o günlerde herşey çok güzeldi. Geziyor eğleniyor kafamıza göre takılıyorduk. Yakışıklı biriydi ve maddi sorunuda yoktu. Üniversite okuyan genç bir kız olarak başka ne isteyebilirdim ki. O günlerde zaten evli gibi beraberde yaşamaya başlamıştık okulun son zamanlarında. Ama evlilik çok farklı birşeymiş onu da evlenince anlamış oldum. Okul bitince evlendik ama eski mutluluğumuz kalmadı. Eskiden bana sormadan hiçbirşey yapmayan bana kibar davranan ve seven adam gitti,yerine bambaşka tanımadığım biri geldi adeta. Kaba konuşmaya hatta bazen küfür bile etmeye başladı. Kışlayı eve getirdi desem yeridir. Askerine nasıl konuşuyorsa banada o tarzda konuşmaya başladı. Her geçen gün daha da agresif davranmaya başladı. Artık güvenliğimden dahi emin olamıyordum.

Neyse ki boşanmamız evliliğimiz kadar zor olmadı. En büyük hayalim bir çocuk sahibi olmaktı ama o da malesef kısmet olmadı. Belki birgün yeniden çocuk yapma hayali kurabilirim. Tabi bunun için doğru düzgün birinin olması şart. Genç bir kızken asker ve polislere karşı hayranlığım vardı ve sevgilim asker veya polis olsun isterdim. Üniformalı erkekler bana çok çekici gelirdi. Üniformaya her zaman saygım var ama esprinin üniformada olmadığını biliyorum artık. O elbiseye o değeri katacak olanda onu giyen kişidir bence. En güzel yıllarımı hayallerimi verdiğim adam malesef beni hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi bir erkeği ancak dost olarak, arkadaş olarak sevebilirim. Bu yüzden sevgili değil arkadaş arıyorum. Endişelerimi gidermem içinde bana zaman gerekli. Eğer beni illaki bir aşk yaşamaya zorlamayacaksanız telefon numaranızı bırakın,tanışalım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*