Yalova Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Seher Ben,Yalova’dan Zengin Erkek Arıyorum.

Seher ben Yalova’dan. 35 yaşındayım, dulum ve yalnızım. Çocuğum yok. Sert ve agresif tavırlı sarışın bir kadınım. Zengin erkeklerle arkadaşlık kurmayı istiyorum. Çünkü erkek arkadaşımla birlikte eğlenmeyi gezmeyi severim. Hayatın bu kadar pahalı olduğu bir dönemde maddi gücü yerinde olmayan bir erkekle gezip eğlenebileceğime ihtimal vermediğim için maddi olarak güçlü bir erkeği tercih ederim. Ancak bana yazmayı benimle tanışmayı düşünen erkeklerin bilmesini istediğin bir şey var ki benimle geçinmek, anlaşmak uyum içerisinde arkadaşlık kurmak ve aşk yaşamak sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Çünkü dediğim gibi sert tavırını biriyimdir ama huyuma giden birisi olursa hayallerinizin çok ötesinde tatlı bir kadın olabilirim. Evlenmek, çocuk sahibi olmak sürekli ev işleriyle uğraşmak benim yapıma uygun değil. Bunu yaşadığım evlilikte tecrübe ederek öğrenmiş oldum. Karşımdaki insanları asla küçümsemek istemem kim olursa olsun hak ettiği değeri veririm, ama hak etmeyen insanıda layık olduğu gibi hayatından çıkartırım. Olur olmaz her şeye karışan gereksiz kıskançlık krizlerine giren erkekleri sevmem, öyle erkekler beni geriyor. Ben gergin olduğum zaman tahmin edemeyeceğiniz kadar hırçın bir olurum ve kalbimizi kırmaktan emin olun asla çekinmem.

Açık sözlü dobra konuşan sözünü esirgemeyen, kalbindeki ve aklındaki ne ise onu söyleyen biriyim. Yalova güzel harika bir yer. Burayı çok seviyorum. Erkek arkadaşımla birlikte burada en keyifli şekilde vakit geçirebileceğimize inanıyorum. Benim hesap vereceğim maddi manevi bağlı olduğun kimse yok. Ailem var ama özel hayatıma hiç kimseye karıştırmam, çünkü mutluda olacaksam, mutsuzda olacaksam bunun kararını ancak ben verebilirim. Başkalarının vereceği karara göre hiçbir zaman yaşamadım. Boşanırken bana küçük bir daire düştü ve şu anda kendi evimde yalnız yaşıyorum, ama hayal ettiğim yaşamak istediğim ortamdan çok uzak bir hayatım var şu anda. Yaşamak istediklerimi ancak zengin ve fedakar bir erkekle birlikte yaşayabilirim. Eğer sizlerde benim gibi bir kadın arıyorsanız bana mesaj bırakabilirsiniz. Sadece numarasını yazan erkeklere dönüş yapılmayacaktır, bunu bilmenizi isterim.

Adım Selma. Evlenerek İkinci Baharımı Yaşamak İstiyorum.

Selam nasılsınız, Selma ben Yalova’dan. 48 yaşındayım ve daha önce bir evlilik yaptım. Şu an burada olmamın sebebi ise 12 yıllık bir yalnızlıktan sonra ikinci kez evlilik yaparak yeniden hayatıma baharı getirecek hayatıma ortak edebileceğim erkeği bulabilmek için buradayım. Sarışın balık etli bakımlı boş bir kadınım ve 40 yaş üstü bir erkekle tanışarak evlenmeyi diliyorum. Biraz öncede söylediğim gibi eski eşimden 12 yıl önce ayrıldım ve çocuğum olmadığı için bunca yıldır yalnızım. Tek başıma yaşıyor olsam dahi bir evin ihtiyaçlarına yalnız bir kadın olarak yetişebilmek o kadar zor ki anlatamam. Sonuçta bir erkeğe ihtiyaç duyuyorum çünkü omuzlarımdaki yük artık bana çok ağır gelmeye başladı.

Bu yükü benimle paylaşabilecek evlenmeyi düşünen birisi varsa tanışarak bir süre arkadaşlık yapabiliriz. Beraber zaman geçirdikten sonra evliliğe birlikte karar verebiliriz. Uzun bir süre arkadaş olup zaman geçirmeden sadece sanal ortamda sohbet ederek evlilik kararı alınmayacağını farkındayım. Bunu yapacak kadarda çıldırmadım. Çalıştığın bir mesleğim yok ama maddi olarak gelirim var. Kendi İhtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar maddi güce sahibim. Denizi ve sahili çok seviyorumz ama bana biraz uzak kaldığı için sürekli deniz kenarına gidemiyorum.

Ancak çok bunaldığım zamanlarda huzura ihtiyaç duyduğum zamanlar tek başıma sahile gidip dalgaların sesini dinliyorum. Bu bana huzur veriyor. Buradan biriyle tanışabilirsem aynı sahilde el ele tutuşarak dalgaların sesini dinlemek benim için tarif edilemeyecek kadar mutluluk verici olur. Daha öncede sanaldan evlilik ilanı vermiştim. Karşıma çıkan kişiler maalesef evlilik vaat ederek kadınları elde etmeye çalışan basit insanlar çıktı. Sizlerden ricam dürüstlükten vazgeçmemeniz ve niyetiniz gerçekten evlenmek ise kararlıysanız benimle irtibata geçmeniz. Kendinden emin olmayan kararsız beyler yazmasın lütfen.

İsmim Dilay. Öğrenciyim,Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, Dilay ben. 22 yaşımda Yalova’da üniversite öğrencisiyim. Aslen İzmirliyim, 2 yıldır Yalova’dayım. Şu an üniversite 2 sınıfın sonundayım. Zengin güçlü ve elit erkeklere karşı zaafım var. Bu yüzden zengin bir erkekle tanışarak arkadaş olmak istiyorum. İlana koyduğum resimdede görmüş olduğunuz gibi esmer güzel çekici bir kızım. Güzelliğime ve fiziğime her zaman güvenirim. Ayrıca olabildiğince tatlı bir kadınımdır. Yani anlayacağınız benimle birlikte olacak erkek asla pişman olmaz ve gözü asla başka kadınlarda olmaz. Çünkü bir kadında aradığınız güzellik zerafet tatlılık hepsi bende var diyebilirim.

Tabi bir erkeğe bunları sunarken erkektende beklentilerim olacaktır. Her şeyden önce maddi gücü yerinde olsun ki arkadaşlığımızı bana en güzel şekilde yaşatabilsin. Bir yere gitmek istediğim zaman maddi konuları kafama takmak istemem, ya da bir şey almak istediğim zaman erkek arkadaşımın fedakarlık yapmasını beklerim. Burada yaş sınırı koymak istemiyorum, benden birkaç yaş büyük olabilir, 30 yaşlarında biriside olabilir ama 30 yaş üzerini düşünmüyorum. Benim yaşlarımda biri olacaksada mutlaka karakteri oturmuş ve olgun tavırlı birisinin olmasını arzu ederim. Boğa burcu kadınıyım bu yüzden her zaman her konuda iddialıyımdır.

Büyük konuşmayı sevmem ama iddialı olduğum konulardada her zaman gereğini yaparım. Tuttuğunu koparan azimli bir kadınımdır ve kafama koyduğum şey hakkında asla tereddüt etmem ve hedeflerimden asla vazgeçmem. Benim olan erkek başka bir kadınla gereksiz muhabbetlere giremez ve gereksiz yere samimi olamaz. Başka kadınlara karşı her zaman seviyesini belirlemeli ve ona göre üslubunu belirlemelidir. Sanırım bunları söyledikten sonra kıskanç birisi olduğumu söylememe gerek yoktur. Bunu zaten anlamışsınızdır. Kıskançlık krizine beni sokmamanızı tavsiye ederim. Huzurlu ve neşeli bir arkadaşlık yaşamak istiyorsanız özellikle benimle birlikte iken başka kadınlardan uzak durmalısınız. Zaten emin olun benimle birlikte iken başka biriyle olmayı asla istemeyeceksiniz. Hatta bensiz geçen günleriniz için üzüleceğinizi garanti edebilirim. Ben buraya ilan vermekle kendi adıma üzerime düşeni yapıyorum. Sizde eğer zengin ve güçlü bir erkekseniz ve benimle tanışmayı arzu ederseniz mesaj yazmanız yeterli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*