Yalova Erkek Arayan Bayanlar

Son yıllarda artık hepimiz güncel hayatımızda iletişim ağlarının gelişmesi ile tanımadığımız birileri ile sanal ortamda sohbet ediyor ve tanışabiliyoruz. Ya da sosyal medyada gördüğümüz bir konu üzerinde konuşup tanışma imkanı bulabiliyoruz. Ancak aşk ve sevgi hiç bu kadar değerini yitirmemişti. Aşkın ve sevginin değerini bilen, mutlu olmak isteyen erkek ve bayanların buluştuğu islamisayfalar.com sitemizde en sıcak sohbetleri ve en unutulmaz aşkları bulabilirsiniz. Yalova’dan kendini yalnız hisseden erkekler ve bayanların arkadaşlık ve sohbet ilanlarını inceleyerek, size uygun olduğunu düşündüğünüz kişiye mesajınızı ücretsiz bir şekilde iletebilirsiniz.

💘Selam Ebru Ben Yalova’dan. 44 Yaşımdayım ve Yalnızım. Samimi Güvenilir Erkek Arıyorum.💘

Selam,Nasılsınız Ebru ben Yalova’dan. Yaşım 44 ve olgun sarışın bakımlı bir kadınım. Burada bir kamu kurumunda çalışıyorum. Emekli olana kadar burada kalmayı düşünüyorum. Sonrasında ne olur bilmiyorum. Nasıl desem nasıl anlatsam bilmiyorum ama daha önce üç kez evlendim. İlk evliliğimi küçük yaşta yapmıştım. Diğer ikiside çalıştığım yerlerden tanıştığım kişilerle oldu ama yürümeyince yürümüyor işte. Galiba ben bu evlilik işini pek beceremiyorum. Artık yeniden bir evlenme şansım yok. Evliliğin bu saatten sonra bana katacağı birşeyde yok zaten.

Şimdi artık sadece eğlenmeye ve hayattan keyif almaya çalışıyorum. Anne olamadığım için küçük bir çocuk evlat edindim. Anna olmayı çok istiyordum ama ancak bu kadarı kısmet oldu banada. Onu kendi öz evlâdım kadar çok seviyorum. Umarım büyüdüğünde benimkinden daha güzel bir kaderi olur. 40-45 yaşlarında seviyeli dürüst bir erkek arıyorum. Yeniden evlensem yine yürümeyeceğinden emin olduğum için artık o yol benim için kapalı. Hem artık yalnızda değilim. Evlensem o erkek kızımı benim kadar sever mi orasıda meçhul. Ağzı bozuk, argo konuşan tipleri sevmem.

Şiddet yanlışı ne olduğu belirsiz kişiler yazmasın. Kendini bilen, kadına nasıl davranacağını, saygılı ve dürüst beylerle tanışmak isterim. Evli olmayan ve belirli bir eğitim ve kültür seviyesine gelmiş, sorunsuz kişilerle en azından tanışarak bir şans verebilirim. Ortak bir sevgiyi paylaşamazsak arkadaş oluruz benim için sorun olmaz. Benim burada olmaktaki tek amacım sadece biraz mutlu olmak, heyecan duymak ve eğlenmek. Eğlenmeyi seven, maddi açıdan özgür ve rahat birisi olmalı benimle olacak kişi. Yaşı benden büyük olsun istemiyorum. Yalova’dan yaşayan ve anlattığın kişi benim diyen ciddi birisi varsa burada tanışabiliriz.

💘Selam, Adım Erdal ve 33 Yaşımdayım. Ankara’da Yaşıyorum. Ciddi ve Evlilik Düşünen Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba arkadaşlar nasılsınız. İsmim Erdal ve yaşım ise 33. 182 boyundayım ve 75 kiloyum. Aslen Malatyalı’yım. Ankara’ya 5 yıl kadar önce geldim. Kamu görevlisi olarak çalışıyorum. Daha önce bir kez nişanlandım ama evlilik olmadı. Yalnız ve dağınık yaşamaktan yoruldum. Artık hayatım bir düzene girsin istiyorum. Evlenmek maksadı ile tanıştığım konuştuğum bayanlar oldu ama hiçbiri ile bu yolda yürüyemedik. Çok dış görüntüye değer veren birisi değilim. Ama birazda güzel ve bakımlı olmasını isterim tabiki. Her erkek evlendiği ya da sevgilisi olacak kadının güzel olmasını ister.

Kendi ailemi kendi yuvamı kurmak ve mutlu olmak istiyorum. Çevremle olan ilişkilerimde mutlaka her zaman empati yaparak davranırım. Çevresini takmayan umursamayan, duyarsız birisi değilim. Ailemde eğlenmeli çok istiyor. Ailemin tek çocuğu benim, kardeşim yok. Annem babamda iyice yaşlanmadan evlendiğimi görmek ve torun sevmek istiyorlar. Maddi ve manevi anlamda bir kadını mutlu etmeye, aile kurmaya ve sonsuza kadar tek bir kişi için yaşamaya kendimi hazır hissediyorum. Evine ailesine bağlı sorumluklarını bilen biriyim. Yakın çevremden evlenecek bana uygun birisi yok. Annemin arayışları zaten beni delirtiyor.

Daha önce evlenmemiş birini istiyorum. Kapalı biriside olabilir açık giyinen biriside olabilir. Benim için önemli değil. Yeterki namus kavramı olan buna bilince sahip ve erkeğine sadık kalacak birisi olsun. Kavga tartışma seven birisi değilim. Çok konuşan biriside değilim. Çoğu zaman az konuşurum ve yerinde konuşmayı severim. Kadının az konuşanıda iyi olmaz çok konuşanıda iyi olmaz sanırım. Ama eğlenceli şaka kaldırabilen birisi olsun istiyorum. Benim gibi bir kamu çalışanı olursa daha da güzel olabilir. Maddiyatta bir yerde önemli. Maddi sıkıntı olunca mutlulukta kalmıyor. Ankara’dan ya da diğer şehirlerdende olabilir niyeti ciddi olan bana uygun bayanları bekliyorum. Bana ulaşın tanışalım.

💘Merhaba Nasılsınız,Gaye ben İzmir’den. Olgun ve Güvenilir Dost Olacağım Bir Erkek Tanımak İstiyorum. 💘

Selam beyler Gaye  ben İzmir Torbalı’dan yazıyorum sizlere.Yalnız bir kadınım ve bu gerçekten çokta kolay değil. Evet yalnız olmanın güzel tarafları elbette var ama bir o kadarda zorlukları var. Eski eşimden aldığım nafaka ve ayrıca çalışarak para kazanıyorum ve bu şekilde geçiniyorum. Bir yakınımın çocuğuna bakıcılık yapıyorum. Benim için ideal bir iş sayılır. Zaten çocukları severim ve onlarla ilgilenmekten onlarla oyun oynamaktan zevk alırım. Bu yüzden benim için bir iş bile sayılmaz. Esmer ve bakımlıyım. Birazcık kilom olabilir ama o kadarda oldun artık.

Balıketliyim ve esprili sevecen bir kadınım. Balıketli kadınlar daha eğlenceli daha çok erkeğin ruhundan anlarla benden size küçük bir tavsiye olsun bu söylediğim. Kitap okumayı ve araştırma yapmayı severim. Siyasete ilgiliyim. Ülke gündemini takip ederim. Kendi çapımda küçük şiir denemelerim var. Sadece kendimi tatmin etmek amaçlı yazdığım şeyler. Yoksa bir edebî değeri olan şeyler değil elbette. Biraz duygusal biraz maço erkekleri severim. Çabuk kırılıp dökülen, triplere giren erkekleri sevmiyorum. Birazda  iri yarı atletik sporcu beyler daha çekici geliyor bana.

Yani öyle birini bulsam heralde evlenirim. Bu arada daba önce evliliğim olmadı. Beraber olduğum kişiler oldu tabi ama ciddi bi ilişkim hiç olmadı. Sanaldan tanışarak sevgilim olan erkeklerde olmuştur. Açıksözlü biriyim. Saklayacak gizleyecek ya da utanılacak bir durumum yok. Sanal ortam dediğimde bazıları çok büyük bir suç işlemişim gibi bakıyor bana ama hayatımızda sanal olmayan ne kalmış ki sanki. Vardın aşkta sanalda başlamış olsun ne çıkar yani. Dost olarak uzun süre görüşebileceğim kafa dengi bir erkek arıyorum. Kendine güvenen olgun erkeklerle tanışabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*