Yalova Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yalova evlenmek için sevgili arayan olgun ve dul bayanlarla sohbet, Altınova evlenmek için Suriyeli dul bayan arayan erkekler, Armutlu 60 yaş emekli bayanların evlilik ilanları ve resimleri, Çınarcık kamudan evlenmek isteyen memur ve genç kızlar, Termal evlenmek isteyen üniversiteli kızların whatsapp numaraları, Çiftlikköy evlenmek isteyen olgun bayanların sosyal medya hesapları..

💘Selam, 23 Yaşımdayım. Olgun Bir Erkekle Evlilik Amaçlı Sevgili Olmak İstiyorum.💘

Merhabalar ben asena 23 yaşındayım ismimden de anlaşıldığı gibi asi bir o kadar hırçın bir kızım. Eğlenmeyi atraksiyonlu şeyler yapmayı çok seviyorum. Genç olmama rağmen evlilik istiyorum. Sakin yavaş ve alttan alan adamlardan hoşlanmıyorum daha çok o sesini çıkaran ve bana benzeyen adamlardan hoşlanıyorum. Üniversiteyi yarıda bıraktım çünkü bana göre değildi. Üniversiteyi başka şehirde okumak istiyordum fakat ailemin zoruyla Yalova’da okudum bu yüzden tam anlamıyla üniverste hayatı yaşamadım. Bu sıkıcı hayata daha fazla dayanamayıp bıraktım şu an gayet hayatımdan memnunum bir muhasebecinin yanında iş öğreniyorum. Hayalim kendime göre bir erkekle seyahat edip kamp yapmak bunlardan çok hoşlanıyorum ve çok seviyorum.

Bu yüzden hayatıma girecek olan erkeğin evlilik düşünmesini istiyorum. Bu hayallerimizin önüne duvar olmaz. Aksine eşimle herşeyi çok daha özgür biçimde yaşayabilirim. İsmimi babam koymuş. Milliyetçi birisi olduğu için bana bu ismi koymuş. Bu konuda babamın kızıyım diyebilirim. Bende milliyetçi fikire sahibim. Eşim olacak kişiyle bu konulardada anlaşabilmek isterim. Her yönden uyumlu bir çift olursak hayatı daha güzel yaşayabiliriz. Beni mutlu etmek için çaba gösteren erkeğe  karşı bende elimden geleni yaparım. Umursamaz erkeği hayatımda istemem. Beni umursamayanı benim gözüm bile görmez. Kıymet bilen erkek varsa kendine güvenen tanışalım.

💘İsmim Gizem. Güçlü ve Karizmatik Bir Erkekle Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba ben Gizem. Aslen Yozgatlı’yım ama Yalova’da yaşıyorum.22 yaşındayım ve bir alışveriş merkezinde satış temsilcisi olarak çalışıyorum. Üniversiteyi açıktan okuyorum daha önce bir evlilik ve bir nişanlılık geçirdim bir asker ile evliydim ama maalesef anlaşamadım ve altı ay sonra boşandım. Bu evlilik aile zoruyla olmuştu. Bir sene geçtikten sonra biriyle tanıştım ve nişanlandık oda askerdi ama anlaşamadık ve nişan attık. Bu süreçten sonra çok yıprandığım ve kendimi işime verdim. Şu an biraz da olsa kendimi toparladım. Evlilik istiyor muyum hayır ama günlük ilişkilerden de hoşlanmıyorum sadece hayatıma alacağım kişi ile önce uzun bir tanışma faslı gerçekleştirmek istiyorum ve ancak bundan sonra evlenebilirim. Çünkü daha iyi tanımak istiyorum, belki daha sonra ailemle birlikte yaşıyorum ve bir erkek kardeşim var.

Tam anlamıyla inandığım ve güvendiğim zaman ailemle tanıştırabilirim. Çünkü yeniden yanlış karar verme şansım yok. Yeniden bir yıkım yaşamak istemiyorum. Bunu kaldıracak durumda değilim. Artık bu benim hem kendime hem aileme karşı son şansım. Bu yüzden hemen evlenmek yerine bir süre sevgili olarak kalmak benim için en doğru seçenek olacak. Ancak ondan sonra evlilik düşünebilirim. Bu konuda erkeğin bana olumlu yasa olumsuz yönde baskı yapmasını istemiyorum. Çünkü baskıya hiç gelemem. Bunalırım  ve bunaltan erkektende hemen soğurum ve uzaklaştım. Uygun olduğunu düşünen beyler yazabilir.

💘Selam Yakup Ben. İyi Niyetli Sadık Bir Bayanla Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Selam ben yakup 34 yaşındayım.Yalova merkezdeyim ve bankada çalışıyorum. Banka işi biraz yoğun bir stresli olduğu için özel hayatımı çok fazla zaman ayıramıyorum bu yüzden de bu gibi sitelerden sevgili olma yolunu tercih ediyorum.Aslen Diyarbakırlıyım ailem orada yaşıyor. Ben ise burada yaşıyorum maddi olarak kendimi ve ilerideki kalbime koyacağım kadına yeteceğimi düşünüyorum. Aşkım yoksa mantık mı diye sorarlarsa, o cevabını verecek bir insanım bana genelde çevrem sen aşk adamısın der. Çünkü mantık evliliği yapmak belli bir süre sonra içerisinde sevgi barındırmadığı için yok olmaktadır. Ama aşkla yapılan her şey güzeldir kalıcıdır.

Bir çok insan gibi ben de dış görünüşe önem veriyorum güzel ve alımlı bir bayanla evlenmek istiyorum. İlişkilerimde çok kıskanç biri oldum hep bu güvenle alakalı olabilir fakat elimde olan bir şey değil karşı tarafın beni kıskanması da hoşuma gider. Ben biraz konforlu ve rahat yaşama düşkünüyüm, bu yüzden ilerde eşimin çalışmasını kesinlikle istemiyorum evde çocuklarımıza bakmasını isterim.Şehir çok önemli değil. Karşılıklı sevgi ve saygı olduktan sonra her şehirden ve her kültürden bayanla uyum sağlarım ve anlaşabilirim. Yeterki bana ve evine sadık olsun. Büyüğünü küçüğünü bilen, içinde çocuk sevgisi ve Allah korkusu olan bir bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum.

Merhaba ben Asya 25 yaşındayım ve bekarım. Şu an bir kafede çalışıyorum fakat hadefimdeki en büyük hayalim kendi işletmemi açmak olacaktır. Tabiki onu ilerdeki eşimle birlikte yapmak daha zevkli olacaktır. Bu konuda beni teşvik edecek yönlendirecek ve cesaretlendirecek birisini istiyorum. Uzun boylu biriyim boyuma göre kilom gayet ideal. Her gün düzenli olarak spor yaparım o yüzden benim için dış görünüş oldukça önemli. Karşı tarafın da böyle olmasını isterim. Gece yaşamını ve eğlence mekanlarını çok severim. O yüzden kendime böyle bir meslek seçtim. İşimi severek ve eğlenerek yapıyorum.

İleride eşimle birlikte böyle bir mekan açmayı başarırsam çok daha mutlu olurum. Bu yüzden benimle aynı yaşam biçimini benimseyen bir erkekle tanışmak ümidiyle buradayım. Çevremden böyle biriyle tanışma şansım olsaydı sanal ortamda aramazdım. Şimdiden heyecan var bende. Bunu yaptığıma inanamıyorum. Hiç aklımdan geçmezdi evlilik ilanı yazacağım ama, güzel bir his uyandı bende. Galiba doğru kişi karşıma çıkacak. Bunu hissediyorum.

Uzun boylu yakışıklı birisi olursa,birde yalansız olursa herhalde dünyanın en şanslı kadını benim diyebilirim. Atletik erkekler bana daha hoş görünüyor. Beraber spor yapmaktan keyif alırım. Her ne yaşarsam eşimle yaşamak isterim. Bu yüzden zaten beraber iş kurmayı hedefliyorum. Özgür ve bağımsız bir kadınım. Ailevi sorunlarım yok çünkü onlarla beraber yaşamıyorum ve görüşmüyorum. Bu yüzden sorunum yok. Geçmişte beni çok üzdüler ve affedemeceğim hatalar yaptılar bana karşı. Bu yüzden onları affedemem. Kendi yoluma bakıyorum. Yalova’dan bana uygun evlilik için hazır olan beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*