Partner Arayan Bayanlar

Yatak partneri arayan bayanların telefon numaraları ve fotoğrafları, Yatak partneri arayan bayanlarla whatsapp sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 26, 2022
0
1998

Selam,Tatil İçin 2 Erkek Partner Arıyoruz. 

Merhaba nasılsınız. Biz Ankara’dan iki arkadaş ve dostuz. Resimde sağda gördüğünüz ben Banu ve 34 yaşımdayım ve dulum. Sağdaki ise arkadaşım, dostum, sırdaşım Selma. Selamın yaşı 48 ve o da benim gibi dul ve yanlız bir kadın. İkimiz aynı yerde çalışıyoruz ve birbirimizin herşeyini biliriz. Birbirimize karşı güvenimiz sonsuz olduğu için gizlimiz saklımız yoktur birbirimize karşı. Hatta bana ailemden daha yakındır arkdaşım. Eminim sizlerde son bir yılda yasaklar nedeniyle en az bizim kadar hayattan sıkılmışsınızdır. Yasak döneminde insanlara selam vermeye yan yana gelmeye korkuyorduk. Bunu bu yaz güzel ve eğlenceli bir tatille telafi etmek niyetimiz. Arkadaşım Selma ile birlikte yaşları bize uyabilecek iki samimi arkadaş varsa bize katılabilirler. Birlikte heyecan dolu bir tatil yapabiliriz.

Temmuz sonu veya Ağustos başı gibi düşünüyoruz ve 1 haftalık bir kaçamak yapmak istiyoruz. Selma sanal ortamı fazla bilmediği için buraya ilan verme işi bana düştü. Açıkçası bu tatil arkadaşı bulma fikride tamamen bana ait. Yani belki gittiğimiz yerde birileri ile tanışma şansımız olabilirdi ama işimizi şansa bırakmak istemedik. Beraber yola çıkmak daha eğlenceli olur. Bizimle tatil arkadaşlığı yapabilecek iki kanka varsa kendilerini detaylı tanıtmaları gerek. Yaş ve meslek bilgisini özellikle istiyorum. Serseri tipler yazmasın zaten hiç şansları olmaz. Kendini bilen düzgün birilerini bekliyoruz. O tarih gelene kadar telefonda falan konuşup birbirimizi daha yakından tanırız. Sonra hepimize uyacak bir tarih belirleriz.Aklımdan bu şekilde bir tatil planı geçiyor. Ben şimdiden otel falan araştırıyorum. Çünkü tatil mekanını ben belirlemek istiyorum. Ciddi,dürüst ve eğlenceli birileri varsa yazsın bize. İki kişi olanlar yazsın sadece. Görüşmek üzere, hoşçakalın.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam,Olgun ve Güvenilir Partner Var Mı?

Merhaba Seher ben Adana’dan yazıyorum.  Ne yalan söyleyim şımarık ve ukala biriyim. Yaşım oldu 38 ama hala 20 yaş gibi şımarık kız modundan çıkamadım bir türlü. Bunda birazda ailemin etkisi oldu tabi. Babam otel sahibi Adana ve Antalya’ da otelleri var. Evin tek kızıyım birde. Böyle olunca şımarık büyüdüm. Bundan şikâyetçi değilim aksine böyle mutlu bile sayılırım. Erkelerle flört etmek önce bana keyif veriyordu. Zamanla keyif aldığım şeyler değişmeye başladı. Önceleri mesela uzun süreli ilişki kurmak isterdim. Birinden hoşlandığım zaman evlilik hayalleri kurardım. Şimdi uzun duygusal ilişkiler boğuyor beni. Ne kadar kısa sürerse o kadar iyi benim için.Hatta tek sefer görüşüp ayrılmak çok daha cazip geliyor hislerime.

Yazın Adana’da kalmıyorum. Yayla evinde oluyorum ya da Antalaya’da ki otele yerleşiyorum. Bu yaz yine otele yerleşmeyi düşünüyorum ve küçük kaçamak yapma zamanı geldi gibi görünüyor. Yazın deniz ve güneşte çok daha eğlenceli oluyor böyle kaçamak yapmak. Bırakalım artık bu sevgi aşk muhabbetlerini. Eğlenmemize bakalım ve sonra herkes yoluna devam etsin. Bence ideal birliktelik bu şekilde olmalı. Ben bir erkek tarafından sürekli aranmak meral edilmek istemem. Bu beni rahatsız eder. Daha rahat olmam lazım. Aradığım partnere gelince elit ve olgun birisinin olması şart. Nerede ne yapacağını bilen, ortam görmüş bir partner olabilir. Yoksa eğitmek için ortam görmemiş birini aramıyorum. Şehir önemli değil istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Ama bana zaman ayırabilecekseniz yazın lütfen. Kuru muhabbet istemem.

Partner Arayan Bayan Fotoğrafları. 

Son yıllarda biraz iletişim araçların etkisi biraz hayat karmaşasının etkisi ve diğer etkenlerle artık insanlar uzun süreli duygusal ilişkilerden neredeyse kaçar oldu. Hatta olgun erkekler ve bayanlar için durum çok daha kötü. Duygusal ilişkiler olgun insanlar için artık neredeyse angarya olmaya başladı. Bu yüzden sadece günlük ilişkiler ve partner arayışı olgun erkekler ve bayanlar arasında çok daha fazla yaygınlaşmaya başladı. Ancak tabi her olgun insan kendine istediği zaman partner bulamıyor. Bu yüzdende mutsuzluk oranı olgun kişiler arasında her geçen gün artarak devam ediyor. Sizlerin mutluluğu için oluşturduğumuz bu bloğumuzda aradığınız hayalini kurduğunuz partnerle tanışmanızı ümit ederiz.

Selam, İstanbul’dan Güvenilir Partner İstiyorum. 

Merhaba ismim Ferhunde. İstanbul Dragos’ta yaşıyorum. Dul bir kadınım. Eşimi bir süre  önce kaybettim. Zaten eşim benden yaş olarak oldukça büyüktü ve aramızda uçurum gibi yaş farklı vardı. O yüzden kadınlığımı heyecanıyla hiç yaşayamadım. Aslen Urfalı’yım ve 40 yaşımdayım. Tarz olarak klasik yaşamayı seviyorum. Eski eşimden bana miras kaldı bu tarz. O yaşi itibari ile bu tarzı seviyordu ve bende ona ayak uydurmak zorundaydım. Spor giyinmekte yakışıyor bana hatta o şekilde daha güzel, daha çekici olduğumu söylerler genelde ama buna alıştığım için spor giyinince kendimi çıplak gibi hissediyorum. Galiba en güzeli kendimizi nasıl rahat ve mutlu hissediyorsak o şekilde yaşamak. Eşimden bana hayat boyu yetecek kadar miras kaldı. Bu yüzden maddi sorun yaşamıyorum. Ama manevi sorunlarım var. Bu koca şehirde çok yalnızım.

Bana mutluluğu yaşatacak, yeniden kadın olduğumu hissettirecek birisini istiyorum. Hiç yaşamadığım ve hep arzu ettiğim, hayalini kurduğum duyguları yaşamak istiyorum. Maddi sorunlarınızı çözebilirim. Yeterki bana samimi gelin ve bana güven verin. İnternette biraz araştırınca zengin kadınların daha çok böyle ortamlardan arkadaş bulduğunu gördüm. Birkaç kez denemem oldu ama bazıları güven vermedi. Bazende benim cesaretim kırıldı. Ama artık net kararlıyım. Yaşi benden büyük olmayan 30 veya en fazla 40 yaşlarında olgun birinin bana partnerlik yapmasını istiyorum. Ciddiyim ve ciddi olan biriyle tanışmak istiyorum. İstanbul’dan veya başka şehirlerden de olabilir.

Anahtar Kelimeler:

Partner bayanlar,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here