Yenimahalle Bayan Arkadaş

Selam. Yenimahalle’den Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Yasemin. Ankara Yenimahalle’de oturuyorum şu an üniversite öğrencisiyim mimarlık bölümü son sınıftayım. 24 yaşındayım ve buradan seviyeli güvenilir biriyle tanışarak arkadaş olmayı istiyorum. Aslen Ispartalı’yım buraya üniversite okumak için geldim şu an son sınıftayım. Burada yaklaşık bir yılım daha var. Ancak bu bir yılı en iyi en güzel şekilde yaşamak istiyorum. Eğlenmeyi ve gezmeyi severim. Sadece yurt içinde değil yurt dışında gezmeyi seviyorum gittiğim birkaç tane ülke olmuştu kısa süreli de olsa. Şimdiye kadar ki erkek arkadaşlarımdan çok fazla bir beklentim olmamıştı sadece hoşlandığım erkeklerle beraber zaman geçirmekten keyif alıyordum ancak artık hem kendime bakışım hem aşk hayata bakışım eskiye göre çok daha farklı.

Çünkü artık kendimi daha güçlü ve kadınsı duygularımı daha kuvvetli hissediyorum. Bu yüzden artık olgun erkekler daha çok ilgimi çekiyorlar. Erkek arkadaşımın yakışıklı olmasını seviyeli ve dürüst olmasını isterim. Sözünde duran verdiği sözü yerine getirmek için elinden geleni yapan bir erkek arkadaş isterim. Ben burada tıpkı benim gibi üniversite okuyan kız arkadaşlarımla birlikte kalıyorum, üç kız aynı evde paylaşıyoruz. Daha önce üniversiteden erkek arkadaşım olmuştu onunla ev arkadaşlığıda yapmıştık. Erkek arkadaşımla aynı zamanda ev arkadaşı olmak bana çok keyif vermedi.

Çünkü erkek arkadaşımın sürekli yanımda olmasını istemiyorum. Sürekli sizinle olduktan sonra bir süre sonra anlamını yitiriyor bazı şeyler bazı duyguları artık hissedemiyor hale geliyorsunuz. O yüzden erkek arkadaşımla eğer bir gün olursa ev arkadaşlığı düşünmüyorum. Okulun bittikten sonra tekrardan Isparta’ya dönmeyi çok fazla düşünmüyorum eğer buradan iyi bir iş imkanı bulabilirsem burada yaşamaya devam etmek isterim. Eğer zaten seviyeli ciddi birinde bulabilirsem buradan gitmeyi asla istemem. Benimle anlaşabilecek seviyeli dürüst ve uzun süreli arkadaşlar isteyen Yenimahalle’den olgun beyler yazabilirler.

Yenimahalle Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanların Telefon Numaraları

Yenimahalle dul bayanlarla tanışma ve sohbet. Yenimahalle olgun ve dul bayan telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Yenimahalle olgun erkek arkadaş arayan genç ve dul bayan numaraları. Yenimahalle zengin erkek arkadaş arayan olgun bayan numaraları. Yenimahalle evlilik ilanları ve tanışma. Yeni mahalle ücretsiz sohbet ve mesajlaşma. Yenimahalle arkadaşlık siteleri. Yenimahalle evlilik ilanları. Yenimahalle 40 yaş üstü dul bayan telefon numaraları. Yenimahalle olgun ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet..

Merhaba. Yenimahalle’den Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar, Ankara Yenimahalle’den yazıyorum. 30 yaşımdayım ve kamu kurumunda çalışan memur bir bayanım. Hiç evlenmedim yalnız yaşıyorum aslen Kütahyalı’yım ve olgun seviyeli biriyle tanışmak için bu ilanı yazıyorum. Yaklaşık 5 yıldır Ankara yenimahalle’deyim buraya geldikten sonra beraber aynı kurumda çalıştığınız bir erkekle arkadaşlığım olmuştu. Birbirimize iyi geliyorduk ve güveniyorduk açıkçası temiz ve iyi niyetli birisiydi onunla uzun süren bir arkadaşlığımız oldu. Ancak zamanla artık o ilk zamanlarda hissettiğimiz heyecanı ve aşkı hissedemiyor olmuştuk bir süre sonra bizimkisi artık sadece alışkanlık olmuştu.

Birbirimize alıştığımız için birbirimizden ayrılmak biraz zor geliyordu. Ama ilişkimizdede hiçbir heyecan yoktu sonuçta ikimiz birden ayrılmayı istedik. Hayvanları ve özellikle kedileri çok seviyorum evimde beslediğim bir kedim var. Akşamları hiç olmazsa kedim yalnızlığıma ortak oluyor ama tabiki sonuçta genç bir kadınım ve hayat boyunca yalnızlığıma bir kedinin ortak olmasını bekleyemem. Yenimahalle’de yaşayan olgun iyi kalpli ve dürüst birisiyle tanışmayı ve artık bu yalnızlığına bir son verdiğini istiyorum. Aslında kitap okumayı ve bu tür şeyleri çok sevmem ama iş hayatı dışında o kadar çok canım sıkılıyor ki canım sıkılmasın diye kitap okumayada başladım. Sürekli aynı şeyleri yapmaktanda artık sıkılmaya başladım.

Erkek arkadaşım olmasını birazda bu yüzden çok istiyorum farklı şeyleri birlikte keşfetmeyi isterim. Ankara Yenimahalle dışından birini çok düşünmüyorum ama yakın yerlerdende kafa dengi yazanlar olursa tanışmayıda isterim. Bir erkekten her şeyden önce temiz kalpli olmasını ve bir kadına zarar verebilecek karakterde olmamasını beklerim. Onun dışında olmazsa olmaz diyeceğim bir şartım yok. İlk görüşte aşka inananlardanım bu yüzden bir erkekle ilk karşılaştığımda beni etkileyebilmeli ilk karşılaştığımızda etkilenirsem ondan sonrası aşk hayatımız için çok daha kolay olacaktır. Arkadaşlığımızı o zaman çok daha kolay ilerletebiliriz. Ankara Yenimahalle’den 30 yaş üstü olgun ve temiz kalpli dürüst erkekler yazarlarsa tanışırız.

57 Yaşımdayım. Yenimahalle’den Genç Yakışıklı Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Gülfidan. 57 yaşındayım ve Ankara Yenimahalle’de yalnız yaşıyorum. Yaşıma rağmen son derece güler yüzlü bakımlı ve boş bir kadınım. Hala güzelliğimden bir şey kaybetmediğimi düşünüyorum. Bazı kadınlar vardır ki o kadınların yaşı yoktur yaş ilerledikçe daha çok güzelleşir ve daha çekici olurlar. Bende o kadınlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Ankara Yenimahalle’den 50 yaş ve altında genç yakışıklı uzun boylu birini arıyorum. Göbekli erkekleri sevmediğim için erkek arkadaşımında fiziğinin iyi olmasını isterim göbekli ve kilolu erkekler bana her zaman itici gelmiştir.

Benimde çok az da olsa fazla kilolarım var ama bu kilo bana yakışıyor diye düşünüyorum. Ulusal bir medya ajansında çalışıyorum bu yüzden vaktimin çoğunu okuyarak ve araştırarak geçiriyorum. Mesleğimle ilgili olmasada zevk aldığım için bazen şiir yazıyorum. Şiir yazma konusunda kendime güvenirim duygularımı ve hislerimede güvenirim. Çünkü kelimeleri iyi kullanabiliyorum. Ama bu şiirleri paylaşmayı sevmiyorum zaten bir çoğunu yazdıktan sonra tekrar siliyorum. Aslında erkek arkadaş edinmeyi çok fazla seven ve bunu çok isteyen birisi değilim ama bazen kadınsı duygularımız ön plana çıkıyor ve böyle bir arkadaşlığı arzu edebiliyorum. Daha önce yaşadığım arkadaşlıklardan çok zarar gördüğüm için hayatıma artık kolay kolay bir erkeği almıyorum, eğer buradan bir erkek arkadaşım olursa onuda hayatıma sınırlı bir şekilde almayı düşünüyorum.

Çünkü erkeklere tam anlamıyla güvenilmeyeceğini şimdiye kadar yaşadığım acı tecrübelerimle öğrendim. Yenimahalle’de yalnız yaşıyorum ve aslında yalnız yaşamayıda seviyorum. Hayatıma alacağım erkek arkadaşım dediğim gibi çok fazla görüşeceğim birisi olmayacak ayda bir kez belki daha uzun süre görüşemediğimiz zamanlar olacaktır. Çünkü dediğim gibi ben erkek arkadaşıyla sürekli görüşen ve görüşmek isteyen kadınlardan birisi değilim. Erkek arkadaşına çok zaman ayırabilecek fırsatımda olmayacaktır. Çünkü yoğun bir iş hayatım var. Bu şartlarda benimle tanışmak isteyen genç ve özgür erkekler varsa yeni mahalleden tanışmayı isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*