Yozgat Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Merhaba,Ahsen Ben. Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Ahsen. Yozgat’ta yaşayan esmer dul çekici ve eğlenceli bir kadınım. 38 yaşındayım ve yalnızım çünkü daha önceki evliliğinden çocuğum olmadı. Boşandıktan sonrada ailemle yeniden bir araya gelmek istemediğim için şu an tek başıma yalnız bir hayat sürüyorum. Eğlenmeyi ve eğlenceli erkekleri severim ama çok konuşan her şeye karışan aşırı kıskanç erkekleri sevmem. Olgun ve eğlenceli bir arkadaş aradığım için burada sizlerle beraberim. İlk evliliğimdeki eşim çok tutucu ve içine kapanık olduğu için anlaşamadık. Bu yüzden aramızda çok büyük sorunlar çıktı. Ben kendime bakım yapmayı ve çekici görünmeyi güzel görünmeyi seven bir kadındım ama eşim benim böyle olmamı istemiyordu.

Onun istediği dikkat çekmemem bakımsız ve içine kapanık bir kadın olmamdı. Ama onun İstediğinl gibi biri olmak benim için ölmek yada mezara girmekten çok farklı değildi. Kendimi yaşıyor gibi hissedemezdim eğer öyle biri olsaydım. Giyim olarak açık bir tarzım var, deli dolu biriyimdir, bir yanım varki çok sevebilirsiniz ama damarıma basıldığı zaman beni tanıdığınıza pişman dahi olabilirsiniz. En hassas olduğum konu ise özellikle erkek arkadaşımın beni saf biri olarak görmesi ve benim zekamı hafife alması. Herkese zekamı göstermek ispatlamak zorunda değilim, bu yüzden olduğum gibi yaşamaya çalışıyorum.

Hiçbir zaman kurnazlık peşinde olmadım bunu saflık zannederek zeki olmadığımı düşünürseniz ve beni aldatmaya kandırmaya çalışırsanız işte o zaman zekamı hafife aldığınızı düşünürüm ve bu hem sizin için hem arkadaşlarınızın geleceği için hiçte iyi sonuçlar doğurmaz. Şimdilik bu tatsız konuları bir kenara bırakarak tanışmak için ve arkadaşlığımızı ilerletmek için neler yapabiliriz bunlara odaklanmamız gerekiyor galiba. Birçok erkeğin baktığı zaman bir daha bakmak isteyeceği kadar çekici ve alımlı bir kadın olduğumun farkındayım. Bunu bana gittiğim her ortamda karşılaştığım erkekler hissettiriyor ama diğer erkeklerden bir farkınız olmalı ki sizi hayatıma almak isteyeyim. Eğer bir farkınız yoksa kendinize has bir duruşunuz tarzınız yoksa sizi hayatıma almam için hiçbir sebep yok demektir. Farkını gösterebilecek beyler mesaj yazarsa tanışırız.

28 Yaşımdayım. Yozgat’tan Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.

Merhab, ismim Züleyha, Yozgat merkezdeyim ve 28 yaşındayım. Sadece sohbet amaçlı buradayım çünkü etrafımda samimi gördüm iyi niyetinden şüphe etmeyeceğim derdimi tasamı anlatıp kederimi paylaşabileceğim arkadaşım olmadığı için mecburen sanal ortamdan arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorum. Amacım sadece etkilenip aşık olabileceğim bir erkek değil. Hatta konuşmak tanışmak isteyen bayan arkadaşlar dahi bana yazabilirler. Buradan bir erkekle tanışıp ondan etkilenip ileride belki aşık olabilirim buna kapalı değilim ama öncelikle olarak konuşmak birbirimizi daha yakından tanımak ve samimiyetimizi karşılıklı olarak aktarabilmek.

Önemli olan bunları yapabildikten sonra arkadaşlığımız zaten ilerler, aşka dönüşür mü onu bilemem. Hatta bunu hiç kimse bilemez. Şimdilik sosyal arkadaşlıklar kurmak istiyorum. Terazi burcu sarışın buğday tenli güzel sayılabilecek genç bir kızım. İnsanlarda maddiyattan dış görünüşünden önce samimiyetine ve güvenilir olmasına önem veriyorum. Benim için öncelikli olan konu tanıyacağım kişinin samimiyetidir. Dış görünüşe önem vermiyorum dersem yalan söylemiş olurum, elbette ki önem veriyorum hatta dış görünüşe önem vermem diyenleri samimiyetsiz buluyorum.

Çünkü nasıl ki her erkek beraber olduğu kadının güzel ve çekici olmasını isterse, her kadında aynı şekilde erkek arkadaşının yakışıklı olmasını ister. Her kadının hayalini kurduğun arzu edeceği erkeğe sahip olmak ister. Açıkçası bunu bende istiyorum ama benim öncelikle amacım şimdilik sosyal bir arkadaşlık kurarak zamanla samimiyeti ve arkadaşlığı ilerletmek. Aşk ve sevgi bir anda bir günde oluşacak duygular değil. Bu duyguların oluşması için zamana ihtiyaç var, beraber vakit geçirmedikten sonra o insana dokunmadıktan ve gözlerine bakmadıktan sonra bende aşk duygusu oluşmaz. Bazı insanlarda olduğu gibi telefonla konuşarak ya da sadece birkaç saniye fotoğrafına bakarak bir erkeğe aşık olmam mümkün değil. Yozgat ve çevresinde yaşayan samimi ve güvenilir olan arkadaşlar bana yazabilirler.

Munise İsmim. İkinci Bahar İçin Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, ismim Munise ve Yozgat merkez’de yaşayan 44 yaşında yalnız dul bir kadınım. Ayrıldıktan sonra uzun bir süre aşka ve sevgiye kalbimi kapatmıştım ancak ikinci bir evlilik için en doğru zamanın olduğunu düşündüğüm için yeniden bir evlilik yapmaya karar verdim. Sizlere biraz hayatım hakkında bilgi vermek ve kendimden bahsetmek istiyorum. Ailemi anne babamı neredeyse hiç tanımadım. Çok küçük yaşımdayken beni amcamlar büyütmüş. Üniversite okuyup kamuda memur olduktan sonra tanıştığım biriyle evlenmiştim. Gerçekten maddi manevi her yönden bana çok destek olan biriydi kaybettiğim eşimdi tanımak benim için hayatımın dönüm noktası oldu.

Hem kendisi hem ailesi çok iyilerdi hayat benim karşıma o insanları çıkardığı için çok şanslıydım. Onlara her anlamda minnettarım ve ne olursa olsun onlara olan sevgi ve saygım hiçbir şekilde eksilmez ve yok olmaz. Eşimi bir trafik kazasında 8 yıl önce kaybettikten sonra bu 8 yıl içerisinde bir daha hiçbir erkekle duygusal bir ilişkiye girmedim. Kalbime adeta kilit vurdum. Başka biriyle olunca kendimi sanki kaybettiğim eşime ihanet ediyormuş gibi bir hisse kapılacaktım. Çünkü onun bana sahip çıkması beni hayatım boyunca bir gün bile kırıp incitmemesi karşısında, onun yokluğunda başka birini düşünmeyi kendime yediremedim.

Bunu yaparsam kaybettiğim eşime en büyük haksızlığı yapacakmışım gibi bir hisse kapıldım. Eşimi kaybetmiş olsamda onun ailesi hala benim gerçek ailem gibi. Şimdi yeniden evlenmek istiyorum çünkü bu konuda kaybettiğim eşimin ailesi ilede görüşerek onlarında fikrini aldığım için böyle bir kararı gönül rahatlığıyla alabiliyorum. Bana yeniden sevgiyi aşkı güveni yaşatacak beni kendime şanslı hissettirecek güzel yürekli bir insanı kaderin karşıma çıkarmasını bekliyorum ve o insanın bana yeniden yaşama umudu vermesini bekliyorum. Niyetiniz ciddi ise ben tanışmaya hazırım. Aile ilişkilerine değer veren ailesiyle arası iyi olan benim gibi dul kalmış ve ikinci baharını yaşamak isteyenlerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*