Yozgat Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Yozgat’tan Olgun Sevgili Arıyorum. 

Merhaba, adım Merve Nur. Yozgat ‘ta yaşıyorum. 25 yaşımdayım 50 kilo ve 170 boyum. Aslen buralıyım. Ünüversitede hemşirelik okuyorum ve son sınıftayım. Yozgat’ta ailemle birlikte yaşıyorum. Profesyonel yüzücüyüm. Sporun her dalını sever ve takip ederim. Tabiki futbol hariç:) Sportif erkekler dolayısı ile daha çok ilgimi çekiyor. Aile bağlarım çok iyidir o yüzden eilemden hiçbir şeyi saklamam. Güvenebileceğim biri çıkarsa karşıma ailemle tanıştırmak isterim. Olgun ve eğitimli kişilerle tanışmak istiyorum fakat dürüstlük benim için her zaman olduğundan daha önemli. Çünkü hayatına herhangi birini alamam.Ailemle tanıştırdığımda beni mahçup etmeyecek biri olmalı. 

Sakin biriyim genelde. Tartışmaktan hoşlanmıyorum. Sakin seviyeli bir ilişki istiyorum. Günlük ilişkilerden hoşlanmıyorum. Arkadaş olacağım kişi ile ileriye dönük hayaller kurmak ve planlar yapmak, kısacası hayatımın sonuna kadar birlikte olmak isterim. Sevgi ve saygıya önem veriyorum. Birlike olacağım kişi beni kendine benzetmeye çalışmamalı ya da hayalindeki kadın kalıbına sokmaya çalışmamalı. Beni her halimle sevecek ve hatalarımla sevaplarımla beni sevecek biriyle tanışmak istiyorum. Olgun ve belirli bir mesleğe sahip, hayatı belirli bir düzene oturmuş, ağır başlı, düzgün karakterli beylerden mesaj bekliyorum..

Yozgat sevgili arayan bayanlar, Boğazlıyan kapalı ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Sorgun seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Çekerek sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Çayıralan evlenmek isteyen bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Akdağmadeni sevgili arayan üniversiteli genç kızlarla tanışma, Aydıncık sevgili arayan Suriyeli bayanlarla tanışma,  Çandır ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma..

Yozgat Sevgili Arayan Kapalı ve Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Aşk nedir sorusu yüzyıllardır insanların kendi aralarında tartıştığı, herkesin kendine göre tarif ettiği, insanların yaşayabileceği en mükemmel duygulardan biridir. Ancak biz bu yazımızda aşkın tarifini yapmaktan ziyade aşkın ve sevginin farklı yönlerini ele almak ve bu konuda olabildiğince sizlere bakış açımızı aktarmaya çalışacağız. 

Her zaman duyduğumuz bir söz vardır ya hani “aşkın yaşı yoktur ” diye. Gerçektende öyledir. İnsan her yaşta aşık olabilir. Her ne kadar belirli bir olgunluk döneminden sonra aşık olanları toplumumuz yargılasa ve hor görsede aşk çok güzel bir duygudur ve nefes aldığımız sürece her an her yerde karşımıza çıkabilir. Üstelik bunun avantajları dahi var dersek abartmış olmayız. İnsan ne kadar olgun olursa geride bıraktıklarının ve bugün için sahip olduklarının değerini o kadar iyi anlar ve onu korumak için elinden geleni yapar. Tüm varlığı ile mücadele eder. Bir gönlü kaybetmenin, bir sevdaya son noktaya koymanın ve insan ruhunda bıraktığı derin izlerin acısını en iyi o bilir. Bir aşkı artık sadece anılarda yaşamanın o buz kesen soğuk havasını daha o aşkın en güzel günlerinde bilir ve farkındadır. Bu yüzden olgun aşklar olgun kişilerle yaşanır. 

Bir aşkı sadece günlük detaylarda yaşamının insana katacağı çok fazla birşey yoktur. Olgunlaşmış bir aşkı yaşayanlar kendilerini daha huzurlu hisseder. Gerçek bir aşk yaşayan erkek kendini daha iyi hisseder ve kadında kadınlığının farkına varır. Aşkın insan ruhuna verdiği huzur ve rahatlık, insan psikolojisine olumlu etkisi inkar edilemez. İkinci baharını yaşayan kişiler geçmişte yaşadıkları aşklardan ders çıkarmış, yaptıgı hataların farkına varmış ve bir aşk en güzel nasıl yaşanır bunu tecrübe etmiştir. Bu yüzden ikinci bahar aşkları her zaman daha olgun,daha heyecanlıdır. 

İkinci baharını yaşayan bay ya da bayanlar aşkı adeta kendilerini dünyadan soyutlamış gibi başbaşa yaşarlar. Sadece ve sadece kendileri için yaşarlar. Gençlik dönemlerinde yaşanan aşklar çoğunlukla çiftlerin kaprisleri veya çevredeki eş dost akraba veya ailelerin müdahaleleri ile yıpranır, kadını da erkeği de yorar ve aşk heyecanını yitirir. Oysa ki ikinci bahar aşklarında kişiler hiç kimsenin etkisi ve baskısına aldırış etmeden sadece mutluluğa odaklı yaşarlar ilişkilerini. 

Yozgat Sevgili Arayan Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Zengin ve dul bayanlarla birlikte olmak bir çok erkeğin hayalidir. Ancak çoğu zaman bu hayal kurmaktan ileriye geçmez. Bu birazda kişinin özgüveni ve cesareti ile alakalı olabilir. Bu durumda olan bir erkek için durum oldukça zordur. Bu tarz kadınlara yaklaşmak ve ilişki kurmanın belirli zorlukları olabilir ancak korkularla yaşayarak hiç bir sonuçta elde edilemez. Sonuçta kadın ne kadar zengin, çekici ve güzel olursa olsun bunlar tek başına yanlızlığın karanlığında boğulan bir kadını mutlu etmez.

Popülaritesi ne kadar yüksek olurda olsun her insanın karşıt cinsine karşı zaafı ve ihtiyacı vardır. Ancak sizinle hayallerinizin arasına cesaretinizin girmesine izin vermemelisiniz. Çünkü zengin ve çekici kadınlar cesur erkeklerden hoşlanır. Günlük hayatımızda çoğu kez görürüz bu tür ilişkileri. Peki onları sizden daha ayrıcalıklı yapan nedir? Emin olun sadece cesaretleridir sizin hayallerinizi onlara yaşatan. Başkaları hayallerinizi yaşarken sizin hayatı uzaktan seyrederek mutlu olma gibi bir şansınız yoktur. Hem ne kaybedersiniz ki. En kötüsü ne olabilir. Emin olun en kötüsü hiç denememek, sınırları zorlamamaktır. 

Merhaba Yozgat’tan Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, adım Aynur. Yozgat,ta yaşıyorum. 28 yaşımdayım ve kısa süre önce  3 yıllık evliliğim sona erdi. Boyum 170 cm ve 58 kiloyum. Koç burcuyum. Ailemden ayrı yaşıyorum ve maddi herhangi bir sorunum yok. Müzik dinlemeyi çok severim. Evimin hobi amaçlı resim yapıyorum. Çok fazla gezmeyi seven biri değilim ama tamamen kendimi kapatmışta değilim. Herşey yeri ve zamanında güzel. Ailem daha çok yurt dışında kaldığı için kendimi çok yanlız hissediyorum.

Daha önce ayrıldığım eski eşim benden birkaç yaş küçüktü. Evlenmeden önce önemsiz diye düşündüm ama sanırım bu konuda yanıldım. Hayatıma girecek kişinin benden yaş olarak daha olgun olmasını istiyorum. Bazı kadınlar başına buyruk hareket etmeyi sever ve yönlendirilmek istemezler. Ama ben tam aksine erkeğin Her anlamda benden önce olmasını, bana yol göstermesini, kendinden bana birşeyler yani bir değer katmasını isterim. Sadece bedenini ve kalbini değil tecrübe ve birikimleriyle de ilişkimize bir ayrıcalık katması hoşuma gider. Gerçekten beni sevecek biri tarafından kıskanılmak istiyorum. Yozgat ve çevresinden olgun ve dürüst biriyle tanışmak istiyorum. 

Değerli islamisayfalar.com takipçileri sizlerde arkadaş arıyor ve ilan vermek istiyorsanız kendinizi tanıtan bir yazınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ilanlarınız yönetim ekibimiz tarafından incelendikten sonra  ana sayfamızda yer alacaktır. Ayrıca ana sayfamızda yayınlanmasını istediğiniz, tüm herkesin bilmesini ve hatıranıza şahitlik etmesini istediğiniz aşk anılarınızı bizlere ulaştırabilir ve ana sayfamızda yer almasını sağlayabilirsiniz. 

Yozgat Sevgili Arayan Üniversiteli Kızların Telefon Numaraları 

Hemen her yaş grubunda insanlar birbirine yakın duygular hissederler.Mesela lise okul yıllarında öğretmenine aşık olmayan erkek  ya da bayan yoktur herhalde. Bunun gibi genç erkekler her ne kadar ortamları gereği genç bayanlarla birliktelik kursalar da aslında onların hayallerinde hep olgun bir bayan vardır . Olgun erkelerinde bir çoğu genç bayanlardan hoşlanmaktadır. Yaş ilerledikçe kişinin gençlere olan ilgisi daha da çok artmaktadır. Bunun altında yatan birçok pskolojik beden olabilir. Bir erkek için genç bir bayanla aşk yaşıyor olmanın bazı dezavantajları olsa da eğer olgun bir erkekseniz ve genç bir sevgiliniz varsa partneriniz sayesinde kendinizi daha genç ve daha enerji dolu hissedebilirsiniz.

Yozgat ve çevresinden genç bayanlarla tanışmak ve sohbet ederek ilişkinizi olgunlaştırmak isterseniz, yorum bölümünde kendinizi tanıtarak genç bayanların sizlere daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorum bölümünde kendinizi ne kadar iyi ifade ederseniz bunun size geri dönüşü de o kadar güzel olacaktır. Profil bilgilerinizin yanında ileşitim adresi de paylaşmanız profilinizi inceleyen kişilerin istediği anda size ulaşmasını sağlayacaktır. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*