Yozgat Erkek Arayan Bayanlar

Yozgat erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Yozgat erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
2264

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yozgat’tan Elit Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba Suzan ben. Yozgat’tan yazıyorum sizlere. Olgun, çılgın ve eğlenceli bir bayan isteyen elit ve olgun erkeklerin ruhundan anlayacağı bir kadınım. Çoğu zaman hayatı hatta kendimi bile boşveriyorum. Ruhumun hep genç kalması, kendimi yirmili yaşlarda genç kız kadar dinamik ve hayat dolu hissetmem belkide bu yüzdendir. Çalışan bir kadınım. Fakat ne iş yaptığımı burada sizlere yazmak istemiyorum. Biri ile tanışır özel hissedersem kendimi ve onu birazda güven oluşursa aramızda o zaman sadece işimi değil, hayatıma ait ne varsa öğrenir zaten zamanı gelince. Boyum 175 ve 56 kilo fit bir kadınım. Daha önce evlilik konusunda kötü tecrübelerim oldu hatırlamak istemediğim. Dul ve yanlız bir bayanım yanı anlayacağınız. Yanlız yaşamayı seviyorum. Birine hayat boyu bağlı kalmak istemiyorum ama annelik hissiyatı bazen beni evliliğe  itiyor. Gerçi bu yaştan sonra doğurabilirmiyim bilmiyorum ama bir çocuğun bana anne demesini isterdim.

Bir köpeğim var ismi miki. En azından yanlızlığın hüznü çöktüğü zaman biraz olsun destek oluyor bana. Samimi olmam gerekirse hayatımdan çok erkek geldi  geçti. Hiçbiri ile düşmanca ayrılmadık. Hepsi benim için değerliydi ve değerleri ile gittiler. İnsan yeri zamanı gelince vazgeçmeyi bilmiyorsa, o insan sevmeyide beceremez. Her aşk sonsuza kadar sürmeyecek elbette. Maddi olarak kendime yetecek kadar, muhtaç olmayacak kadar kazanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir erkeğe yük olmadım. Küçük hatıralar dışında hediye falanda kabul etmiyorum zaten. Son zamanlarda hırsları ve arzuları ile erkeklerin gözünü korkutan, erkeğe yük olan kadınlardan değilim yani. Ama benimde erkekleri zorlayan yanlarım vardır tabiki.Zor bir kadınım. Eğlenmeyi seviyorum ama zor tatmin olan biriyim.Bazende fazla asabi olabiliyorum. Ama biraz sabırlı olan bir erkek bir kadından istediği, bir kadında aradığı her ne varsa onu bende bulabilir. Yozgat merkezde yaşıyorum ve yakın çevremden sorunsuz olgun ve elit bir erkek arıyorum. Bana uyumlu olan beylerin mesajını beklerim.

Yozgat erkek arayan bayanlar, Sarıkaya erkek arayan olgun bayanlar, Çekerek erkek arayan dul bayanlar, Sorgun erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Boğazlıyan ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Çayıralan olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Çandır erkek arayan suriyeli bayanların whatsapp numaraları, Aydıncık erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Yerköy evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Şefaatli yanlız ve dul bayanların telefon numaraları.!

Selam,Yozgat’tan Evlenmek İçin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Yasemin. Yozgat merkezde yaşıyorum. Yazın ilçedeki evime taşınıyorum. Kış aylarında merkezde oluyorum. Erken yaşta benden yaş olarak oldukça büyük biri ile evlilik yaptım. Evliliğin ne olduğunun ve ne olmadığının bilincinde bile değildim. Birazda ailemin istemesi ile oldu tabi. Yoksa o yaşta evlilik planlayacak pisikoloji ve olgunlukta biri değildim. Yaklaşık on yıl kadar evli kaldım. Şu an dul ve yanlız bir kadınım. 32 yaşımdayım. Boyum 182 ve 65 kilo bakımlı biriyim. Çalışan biri değilim. Eşimden kalanlar yetiyor bana. Hoş durmakta olmuyor tabi. O yüzden birkaç arkadaşımla  sosyal medya üzerinden yürüttüğüm yardım sayfamız var. Zamanımın çoğunu ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olmaya çalışmakla geçiriyorum. Bu beni mutlu ediyor. Çevremdekilerin mutlu olması beni daha çok mutlu ediyor. Bu konularda biraz hassas biriyim. Yufka yürekli, sakin, duygusal ve narin bir yapım var.

Yaklaşık 3 yıldır yanlız yaşıyorum. Ailem Yozgat’ın bir köyünde yaşıyor. Aramız çok iyi olmadığı için fazla gitmesemde uzaktan onlarla ilgilenmeye çalışıyorum. Hayatta fazla kimsem yok yani anlayacağınız. İllaki biriyle tanışıp evlenecem diye bir şart yok tabi ama en azından uzun süreli, seviyeli bir ilişki yaşamak isterim. Kendimizden emin olursak karşılıklı olarak evliliğe çok uzak biri değilim. Eğlenmeyi düşünebilirim. Çocuğum yok ve anne olmak için en güzel yaşımdayım galiba. Zaten biraz daha gecikirsem anne olma hayalim tamamen tarihe karışabilir. İlk defa sanal ortama katılıyorum. Umarım güzel yürekli biriyle tanışarak güzel günler yaşayabilirim. Erkekler konusunda eski eşim dışında hiçbir tecrübem yok. O yüzden birazda tedirginim. Yozgat ve yakın çevreden samimi ciddi ve bir erkekle tanışmak istiyorum. Uzun vadede evlilik düşünebilecek bir erkek arıyorum. Uygun olan beyler kendini tanıtsın lütfen. 

 

Selam,Yozgat Merkezden Olgun ve Dürüst  Erkek Arıyorum. 

Merhaba Sude ben Yozgat merkezden.34 yaşımdayım ve bekar hiç evlenmemiş yanlız yaşayan bir kadınım. Kendime ait bir muhasebe ve sigorta ofisim var. Yaşlı bir annem var ve onunla beraber yaşıyorum. Şimdiye kadar evlenmeyi düşünmedim. Bu birazda mecburiyetten oldu tabi. Annemi bırakıp gitmek istemedim. Evlenip onu yanıma almak istesem bu seferde belki evliliğim olumsuz etkilenebilirdi. O yüzden evlilik düşünmüyorum bir süre daha. Belki de böylesi daha iyidir. Şimdiki evlilikler zaten insana mutluluktan çok yük getiriyor. Etrafında bayan olsun erkek olsun o kadar çok boşanan çift varki onları görünce evlilikten korkuyorum zaten. Birde boşanmak isteyip boşanamayan ve mutsuz olanlar var tabi. Onlarıda hesaba katınca mutlu çift bulmak neredeyse imkansız. Sanırım bu şekilde özgürce yaşamak bu zamanda en doğru seçim olsa gerek.

Kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki, bir aşkı kaldıracak gücü kendimde bulamıyorum. Ama gönül istiyor gabi bir yerde her zaman kendine destek olacak, güvenecek birini istiyor. Hayatıma giren çok erkek olmadı. Birkaç tecrübem oldu tabi ama öyle sık sevgili yapan biri değilim. Olduğu zamanda zaten uzun süreli ilişkilerim olur. Çabuk sinirlenip pire için yorgan yakan biri değilim. Yeri zamanı geldiğinde empati yapmayı ve gerekirse affetmeyi bilirim.Ama tabi bunuda suistimal etmemek gerek. Kötü alışkanlığım sigara ve bunun dışında arada bir şarap içmeyi seviyorum. Mesela yağmurlu bir ilkbahar gecesinde yağmurun yağmasını seyrederken içmeyi seviyorum. Kendi halinde yaşayan, kendi dünyasında kaybolmus biriyim ben. Beni kendime getirecek, yorgunluğumu unutturacak dürüst ve olgun bir erkek arıyorum. Yozgat veya yakınlarından olabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here