Yozgat Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yozgat evlenmek için sevgili arayanlar, Sarıkaya dul ve olgun bayanların evlilik ilanları, Boğazlıyan evlenmek için olgun erkek isteyen genç kızlarla tanışma, Sorgun dini evlilik yapmak için dindar erkek arayan 40 yaş üstü dul ve yalnız bayanlar, Çekerek ikinci kez evlenmek isteyen 60 yaş ve üstü yalnız bayanların evlilik ilanları, Çayıralan evlenmek için güvenilir ve genç erkek arayan zengin ve dul bayanlarla tanışma..

Anadolumuzun küçük ve şirin şehirlerinden biri olan Yozgat’tan veya ilçelerinden aramıza katılıyorsanız ve evlenmek için aradığınız aşkı bulmakta zorluk yaşıyorsanız sitemizin sizler için oluşturmuş olduğu bu evlilik bloğumuzda ziyaretçilerimizin ilanlarını inceleyerek mesajınızı yazabilirsiniz. Aşkların, dostlukların ve hatta evliliklerin birçoğu artık sanal ortamdaki arkadaşlık sitelerinde başlamakta. Özellikle son yıllarda internet kullanıcıları açısından sanal dünyanın imkanları sizlere bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Yozgat’tan evlenmek gibi bir fikriniz varsa evlilik ilanlarını inceleyebilirsiniz.

💘Yozgat’ta Yaşıyorum. Evlenmek İsteyen Olgun Erkek Varsa Mesaj Bıraksın, Tanışalım.💘

Selam, ismim Şenay. 2 yıllık üniversite mezunuyum. Mesleğim muhasebecilik ama şu an çalışmıyorum. Birkaç ay önce virüse yakalandım ve çok ağır geçirdim. Üst üste iki ameliyat geçirmek zorunda kaldım. Toparlamam biraz zalan aldı. Şu an çok iyi sayılmam ama her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Bu süreçte en büyük desteğim arkadaşım ve babam oldu. Beni sevdiğini iddia edenlerin hiçbiri ne maddi nede manevi anlamda yanımda durmadı. Sadece tek bir dostum varmış bunu anladım ve insanlara olan güvenim sarsıldı. Hayatta şu an tek dayanağım babam.

Annemi zaten uzun yıllar önce kaybettik. Biraz daha toparladıktan sonra artık evlenmek ve yuvamı kurmak istiyorum. İlgilenmem gereken bir babam var. Bunu sorun etmeyecek bir erkekle tanışmak isterim. Bizimle aynı yaşamayacak tabi ama yinede arasıra evine gidip temizlik yapmak falan gerekecek. 36 yaşımdayım ve hiç evlenmedim. Evlenmek istediğini söyleyen çok erkek oldu hayatıma girmeye çalışan ama hiçbirinin niyetide gerçekten evlenmek değildi. İnsanlar çok kötü kalpli olmuşlar malesef. Güvenilecek birini bulmak o kadar zor olmuş ki.

Herkes çıkar ve menfaat peşinde koşar olmuş. Açıksözlü insanlara güvenirim. En azından ne istedikleri belli. Sevgili olmak isteyen varsa bunu açıkça söylesin. Niyetim ciddi evlenmek istiyorum gibi yalanlarla baana gelmesin hiçkimse. Çünkü yalana ve aldatılmaya tahammülüm yok. Kim ne ederse kendine eder bu hayatta. Ben belki zarar gören, kırılan taraf olabilirim ama en azından gururumdan ve insanlığımdan en küçük birşey kaybetmem. Gururuna düşkün bir kadınım. Niyetim ciddi manada biriyle tanışmak ve evlenmek. Aksini düşünen başkasına yazabilir.

💘Adım Mehmet. Kamuda Çalışıyorum.Çalışan Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba sizlere Yozgat’tan yazıyorum ve burada evlenmek amacıyla bulunuyorum. Bir kamu kurumundayım. Yaşım 30.Burada kurum ismi paylaşmak istemiyorum. Bunu paylaşmam çok doğru olmaz. Aslen Tokatlı’yım. 3 yıl önce geldim buraya ve burası benim ilk görev yerim. Bizim evin en küçük çocuğu benim. Annem ve babam artık bir hayli yaşlandılar. Diğer kardeşlerimin hepsi evlendiler. Ailede tek bekar ben kaldım. Aslında şimdiye kadar hiçbirşey değilse bile annemin ısrarına dayanamaz yine evlenirdim ama evlilik konusunda iyi hatıralarım yok melesef.

Hiçbir zaman günlük geçici ilişkiler için bir kadına yaklaşmadım. Birinden hoşlandığım ve ona aşık olduğum zamanda mutlaka niyetim evlilik olmuştur. Hiçbir kimseden maddi manevi faydalanmak istemedim ama galiba herkesi kendim gibi zannetmek yaptığım en büyük hata oldu. Buraya ilk geldiğim yılda aynı işyerinde çalıştığım mesai arkadaşım bir bayanla adamızda duygusal bir yakınlık oluştu. Daha doğrusu duygusal olan benmişim. Onun samimiyetine güzelliğine ve tatlı hallerine kendimi o kadar kaptırmıştım ki gözüm hiçbirşey görmüyordu. Daha sonra bana maddi sıkıntılarından bahsetti.

Onunla evleneceğimizi falan konuşuyorduk. Onun derdini ve sıkıntısını kendi derdim hibi gördüm. Göreve yeni atandığım için maddi olarak iyi değildim. Kredi çekerek onun sıkıntılarını giderdim. Ancak kredi çektikten sonra bana tavırları çok değişti. Bir süre sonrada beni tamamen bıraktı. Olayın maddi tarafı bir yana kendimj o kadar saf ve aptal hiseettim ki bu konuda kendimi affedemiyorum. Geçmişime sünger çekip yeni baştan düzgün bir başlangıç yapmak istiyorum. Samimiyet ve dürüstlük benim için çok önemli. Güvenebileceğim biriyle tanışıp yeni bir yol çizmek istiyorum.

💘Şeyda Ben Yozgat’tan. Olgun ve Enerjik Biriyle Evlenmek Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Selam beyler. Adım Şeyda. Merak edenler için resim koyuyorum. Hayat dolu esprili ve neşeli biriyim. Erkeğinde esprili ve hayattan keyif almasını, eğlenmesini bilen bir erkekle tanışmak için buradayım. Apar topar evlilik yapacak değilim. En az 6 ay konuşmam ve çok iyi tanımam gerekiyor ki evlilik kararı alabileyim. Burada tanışıp birkaç görüşme ile nikah masasına oturacak değilim. Aşkın gücüne inanırım. Aşık olmadan sırf yakışıklı yada karizmatik veya zengin gibi gerekçelerle bir erkekle evlenmem. Bakışına dokunuşuna, ses tonuna ve herşeyine ihtiyaç duyduğumu hissettirecek birisi olması gerekir ki, içim rahat bir şekilde evleniyorum diyerek mutlu olabileyim.

Yozgatlı’yım aslen burada bankacılık sektöründe çalışıyorum. Daha öncede malesed berbat bir evlilik yaptım. Evliliğimde aşk heyecan ve tutkudan eser yoktu. Benim gibi bir aşk kadını için böyle bir evlilikte mutlu olabilmek imkansızdı. Eski eşimde zaten benden çok ayrı bir dünyada yaşadığı için bana boşanırken hiç zorluk çıkarmadı. Çocuğum yok ve yalnızım. Kültürü ve seviyeli birini istiyorum. Aynı zamanda eğlenceli olmalı. Somurtkan ve ruhsuz tipleri sevmiyorum. Yalnızlığıma ortak olan minik bir köpeğim var.

Evde benden başka tek canlı varlık o. Onun varlığı bana iyi geliyor. Yoksa tek başıma bu ev hiç çekilmez. Yeniden bir evlilik yapmak ve evleneceğim eşimle hayatın her yönü ile keyfini çıkarmak istiyorum. Boyum 178 ve 75 kiloyum. İtiraf ediyorum biraz kilo fazlam var ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Kilo konusu bende biraz takıntı konusu. Nereli olduğunuz çok önemli değil ama modern düşünceli birini arıyorum. Aradığım aşkı bulabilirsem gerekirse başka şehirde yaşayabilirim. Sonuçta Yozgat’ta kalmam için önemli bir nedenim yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*