Yüreğir Bayan Arkadaş

48 Yaşımdayım. Yüreğir’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 48 yaşındayım ve dulum. İsmim Arzu ve iki çocuğum var, şu an iki çocuğumla birlikte yaşıyorum. Çocuklarımdan birisi 12 diğeri 18 yaşında. Boşandıktan sonra hiç erkek arkadaşım olmadı ama artık bu yalnızlığıma bir son vermek istiyorum, bu yüzden uygun bir erkekle tanışmak için buradayım. Çocuklarım küçükken sürekli onlarla meşgul oluyor ve onların sıkıntılarını gidermeye çalışıyordum. Boşandıktan sonra bir hayat mücadelesinin içerisine girdim ve halada bu mücadelem devam ediyor ve mücadelemde bana destek ve moral olacak birini arıyorum. Boyum 1.72 benim, 80 kiloyum, biraz fazla kilolu bir kadınım.

Adana Yüreğir’de ailemden kalan evimde yaşıyorum. Evli olduğum dönemde çalışmıyordum ama evliliğim bittikten sonra çocuklarıma bakabilmek için çalışmak zorundayım ve bu biraz yorucu oluyor ellbette ki ama çocuklarım için ben her zorla katlanmaya razıyım. Aşkı ve sevgiyi unutalı çok uzun zaman oldu. Aşk ve sevgi bu tür duyguları yaşamak elbette ki güzel ama benim öncelikli olarak aradığım güvenebileceğim birinin bana manevi anlamda destek olabilmesidir. Tek başına hayat mücadelesi veren bir kadın olarak yeri geliyor yanımda bana güç verecek birinin olmasını istiyorum. Eski eşimden beni aldattığı için ayrıldım. Aslında ayrılmadan önce evliliğimizin ilk günlerinden itibaren aldatıldığımın farkındaydım. Ama elimde ispat edecek bir şey olmadığı için haklıyken haksız duruma düşmemek için hep sustun ve içimi attım.

Bütün bunları ben içime attıkça eski eşim daha çok abartmaya başlamıştı. Artık neredeyse beni aldattığını saklamaya bile gerek duymuyordum. Belkide benden ayrılmak için bunu bana fark ettirmek istiyordu. Kendimin ve kadınlık gururumun daha fazla incinmesine izin veremezdim. Bu yüzdende ayrıldım. Benim yerimde hangi kadın olursa olsun aynı şeyi yapardı. Hatta ben biraz fazla bile sabırlı davrandım diyebilirim. Şimdi artık hayatımda evlilik defterini tamamen kapattım sadece dost arkadaş olabileceğim samimi birini arıyorum. Yüreğir’den ilanımı okuyan beyler yazabilirler.

Yüreğir Olgun Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Yüreğir olgun ve yalnız bayanlarla tanışma. Yüreğir olgun bayanların arkadaşlık ilanları. Yüreğir olgun ve dul bayanlarla WhatsApp mesajlaşma ve sohbet. Yüreğir güncel arkadaşlık ilanları. Yüreğir 2022 evlilik ilanları. Yüreğir ücretsiz sohbet odaları. Yüreğir evlenmek isteyen bayanlarla WhatsApp sohbet. Yüreğir dul bayanların Facebook hesapları ve profil fotoğrafları. Yüreğir elit erkek arkadaş arayan zengin bayanlarla WhatsApp sohbet. Yüreğir zengin erkek arayan olgun bayanların WhatsApp numaraları.

İsmim Turan. Yüreğir’den Olgun Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Turan, Adana Yüreğir’de ailemle beraber yaşıyorum. 32 yaşındayım ve bekarım. Buradan olgun bir bayanla tanışarak arkadaşlık etmek istiyorum aslında evlenmeyi istiyorum ama şu an evlenmek için maddi olarak yeterli durumda değilim, bu yüzden sadece arkadaşlık istiyorum. Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşarak hayatımı kazanıyorum. Yaşadığım yerde çok sosyal olma imkanım yok malesef bu yüzden hayatı istediğim gibi keyifli yaşayamıyorum. Yakışıklı bir erkek olmadığımında farkındayım arkadaşım olacak kadına sadece sevgimi ve sadakatimi verebilirim.

Maddi olarak belki çok fazla bir şey elimden gelmez ama manevi anlamda bir kadını mutlu edebileceğime inanıyorum. Şimdiye kadar çok fazla kız arkadaşım olmadı. Hoşlandığım ve ilgimi çeken kadınlar elbette ki oldu ama ben çoğu zaman aşkımı ve sevgimi hep kendi içimde uzaktan yaşamak zorunda kaldım. Kadınlara karşı biraz özgüven eksikliğide hissediyorum. Hem maddi imkanlarımın yeterli olmaması hemde çok ilgi çeken bir erkek olamamam bende özgüven eksikliğine neden oldu. O yüzden kadınlara karşı tavırlarım çok rahat değil. Genç bayanlardan daha çok olgun bayanlar ilgimi çekiyor. Olgun bayanları kendime daha yakın hissediyorum ve daha iyi bir arkadaşlık kurabileceğime inanıyorum.

Küçük bir yerde yaşadığım için sosyal ortamlara ancak sanal dünyada katılabiliyorum. Boş vakitlerinde canım sıkıldığı için arkadaşlık sitelerinde oluyorum. Arkadaşlık sitelerinde güzel vakit geçiriyorum ama şimdiye kadar tanışıpta reel olarak görüştüğüm hiç kimse olmadı. Artık bu konuda bir ilki yaşamak istiyorum. Adana Yüreğir’de yaşayan olgun ve samimi bayanların mesajlarını bekliyorum. Tanışıp arkadaş olabilmek ve güzel mutlu günler yaşayabilmek için vs kız arkadaşımada bunu yaşatabilmek için ben elimden geleni yapmaya hazırım. Bana uygun olgun ve yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum.

Selam. Yüreğir’den Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Merhaba beyler ismim Çiğdem. Yüreğir’de yaşıyorum, aslen Adanalı’yım. Buradan bir arkadaşla tanışmak uzun süreli arkadaşlık ve sonrasında evlenmeyi istiyorum. Şimdiye kadar yaşadığım aşklar ve sevgilerin ne kadar yalan olduğunu anladım. Bu yüzden sadece mantık evliliği yapmak istiyorum. Tabi mantık evliliği yapacağım kişidende biraz olsun hoşlanmam ve etkilenmem gerekiyor. Evleneceğim kişinin maddi olarak yeterli olması karakter olarakta dürüst olmasını isterim. Ben her kim olursa olsun tanımadığım insanlara dahi her zaman nezaketli ve saygılı davranırım.

Tabi evleneceğim kişininde en az benim kadar saygılı olmasını isterim çünkü ileride bana yada aileme karşı saygısızlık yapacak olursa evliliğimizin bozulmasını ve huzurumuzun kaçmasını istemem. Bu yüzden saygının benim için ne kadar önemli olduğunu bilmenizi istiyorum. Tabiki evleneceğim erkekten beklediğim her şeyi bende yapmak zorundayım ama ben zaten söylediğim gibi her zaman saygılı ve kibar bir kadınımdır. Bu zamana kadar evlenmediysen bunun tek nedeni ailemi yalnız bırakmamak. Çünkü ben ailemin tek çocuğuyum, anne babamın biraz sağlık sorunları vardı onlarla ilgilenmek zorundaydım. Birkaç yıl önce annemi daha sonradan babamı kaybettim. Kardeşimde olmadığı için hayatta yapayalnız tek başına kaldım ve şu an bu yalnızlık beni çok mutsuz ediyor.

Evleneceğim erkek hayatta benim sahip olduğum ve değer verdiğim tek kişi olacak çünkü şu an zaten hayatta hiç kimsem yok. Evlenmek için daha fazla beklemek istemedim çünkü yalnız tek başıma hayat mücadelesi vermek hiçte kolay değil. Özellikle benim gibi kimsesiz kalmış bir kadın olarak çok daha zor. Erkeklerin çoğu zaman niyetim ciddi ve evlenmek istiyorum diyerek bana yaklaşmak istediklerinin farkındayım. Bir çoğunun samimi olmadığı gerçek niyetinin geçici bir arkadaşlık olduğunu biliyorum. Ben zaten tanışacağım kişiyle hemen evlenmek istemiyorum. Mutlaka bir tanışma ve arkadaşlık dönemi geçirmemiz gerekiyor. Yüreğir’de yaşayan bana uygun eşine sonsuza kadar sadık olabilecek evlenmek isteyen beyler varsa bana yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*