Yurt Dışından Evlenmek İsteyen Bayanlar

Günümüzde artık birçok genç erkek ve bayanın evlenerek yurt dışına yerleşmek istediğini biliyoruz. Çünkü evlenerek yurt dışına yerleşmek birçoğumuz için en garanti yollardan biridir. Günümüz teknoloji ve iletişimin çok ileri seviyede ilerlemiş olması yurt dışından biriyle evlenmek isteyenler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Dünyanın herhangi bir ülkesinde kendini yanlız hisseden ve sevgili veya evlenecek erkek arayan her yaştan bayana kolayca ulaşabilirsiniz. Bizlerde islamisayfalar.com olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve yurt dışından yazan bayanlarla tanışmak isteyenler için bu bloğumuzu açtık. Sizlerde yurt dışından biriyle evlenmek ve yurt dışında yaşamak istiyorsanız yorum bölümünde kendinizi tanıtarak daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

Selam, Ciddi ve Olgun Evlenmek İsteyen Sevgili Arıyorum.

Merhaba Betül ben Belçika Brüksel’den yazıyorum sizlere. 42 yaşımdayım ve dul bir bayanım. Daha önceki evliliğimin bitme nedeni daha çok birbirimize uyum sağlayamadık. Ben daha çok hareketli ve eğlenceli bir hayat istedim ama eski eşim daha çok evde zaman geçirmeyi ve kendi başına kalmayı seven biriydi. Kavga gürültü ortamımız olmazdı hiç ama öyle mutlu olduğumuz ve beraber yaptığımız bir şey hatırlamıyorum. Sonuçta hayata bir kez geliyoruz ve bu hayatı kendim için yaşamak zorundayım. Bu yüzden daha fazla uzatmadan medeni bir şekilde yollarımızı ayırdık. Bir kadın olarak en verimli en çekici ve alımlı yaşındayım. Daha fazla gecikmeden ciddi ve dürüst bana uygun biriyle tanışmak ve seviyeli bir ilişki kurmak istiyorum.Hayata Daha çok hayata bağlı enerjik ve hareketli bir erkeği hayatıma almak ve doğru kişi olduğuna inandığımda bir daha çıkmamak üzere hayatımı birleştirmek istiyorum.

Türkiye’de hem Samsun hemde İzmir’de evim var. Her yaz iki üç hafta geliyorum. İzmir’e daha çok  kafa dinlemek tatil yapmak için gidiyorum. Anlaşacağım yakışıklı hoş biri çıkarsa karşıma nereli olduğu falan benim için önemli değil. Bu tür şeylere fazla takılmam. Yaş olarak benim yaşlarımda olması benim için ideal olur. Birkaç yaş küçük veya büyük olabilir. Müzik ve sanatın her türlüsü ile aram iyidir. Ayrıca dövme yatırmayı seviyorum ama kalıcı dövme yaptırmıyorum. Duygusal ve narin biri değilim. Güçlü bir kadınım. Özellikle Türkiye’den biriyle olmak istedim çünkü buraya alışmış ve buranın şartlarını bilen birindense, yeni gelen birinin bana daha bağlı olacağını düşünüyorum. Niyeti ciddi olan, güvenilir ve kendinden emin beyler kendini tanıtırsa sevinirim.

Almanya’dayım, Ciddi ve Olgun Evlilik Düşünen Sevgili Arıyorum. 

Merhaba Almanya Hannover’den katılıyorum buraya. Adım Dilara ve 30 yaşımdayım. Ciddi ve seviyeli birini bularak ileriye yönelik planlar yapabileceğim bir ilişki istiyorum. Burada ailemle birlikte yaşıyorum ve hiç evlilik yapmamış bekar biriyim. Sanal ortamda aramak ne kadar doğru bilmiyorum ama biraz değişik bana göre farklı bir ortamda bulunmak istedim. Zaten çevremde kafama göre bana uygun birinin olacağına inansam buraya hiç gelmem. Türkiye’de Ankara’da yaşıyorum. Bazen her yıl bazende iki yılda bir oraya geliyorum. Orada aslında tanıştığım kişiler oluyor tatile geldiğim zaman ama, zaman çok kısıtlı olduğu için devam edemiyoruz yada birbirimizi tanımadan tekrar kopmak zorunda kaldık. Bir süre telefonla falan konuşup tanıştıktan sonra Türkiye’ye geldiğimde yüzyüze görüşebiliriz ancak. Lütfen sadece bekar erkekler yazsın.

Niyetim gönül eğlendirip hoş vakit geçirmek değil. Evlenince onlar zaten olacaktır ama ciddi beyler benimle ilgilensin sadece. Onun dışında boş muhabbetler bana göre değil. Yaş ve konumu uygun kişiler benimle iletişime geçerse sevinirim. Çok kıskanç bir kadınım. Flört ettiğim erkeklerle en çok bu yüzden sorun yaşadım. Bana sadık olacak ve beni şüpheye düşürmeyecek birinin olması gerek benim için. Ama erkeğin aşırı kıskanç olanı hoş olmuyor. Özellikle kıyafetime karışılması hiç hoşuma gitmiyor. Daha modern düşünceli biriyle uyumlu olabiliriz. Sigara kullanıyorum ve ortamına göre çok az alkol alırım. Onun dışında herhangi bir bağımlılığım yok. Alkole fazla düşkün agresif sinirli erkek istemem. Burada herşeyi açıkça yazdım. Niyetimize tekrar belirtmeme gerek yok sanırım. Ciddi düşünen birini istiyorum ve birazda yakışıklı olsun tabi.

Evlenmek İçin Yurt Dışından Erkek Arayan Bayanların Telefon Numaraları. 

Sanalkeyfi.com ailesine hoşgeldiniz. Sitemiz içeriğinde arkadaşlık, dostluk, sevgiye ve aşka dair istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik sohbet etmek ve eğlenceli vakit geçirmek için  üyelik yapmak zorunda değilsiniz. Yapmak istediğiniz herşeyi sadece saygı çerçevesi içerisinde yapabilirsiniz. Üstelik sahte profillerle boşuna zaman kaybetmişte olmazsınız. Evlenmek aile olmak ve bunu yaparkende yurt dışından biri ile evlenmek isteyenler her zaman yurt dışından bir bayanla tanışma fırsatı bulamaz. Tamda burada islamisayfalar.com olarak aile kurmak isteyen bay ve bayanları aynı platformda buluşturmak istedik. Almanya,Avusturya, İsviçre, Belçika, Norveç, Danimarka gibi tüm Avrupa ülkeleri ile diğer coğrafyalardan aramıza katılarak, yorum bölümünde kendinizi tanıtabilir ve diğer ziyaretçilerimizin sizleri tanımasına fırsat tanımış olabilirsiniz.

Selam, Fransa’dan Serpil, Ciddi Beyleri Bekliyorum. 

Merhaba adım Serpil. 57 yaşımdayım. Fransa’da yaşıyorum. Her yıl olmasada ara sıra Türkiye’ye memleketime geliyorum. Tamamen oradan kopmak istemiyorum çünkü. Çok fazla muhabbet edip zaman geçirebileceğim kimsem kalmadı orada ama yinede gitmediğim zaman kendimi huzursuz hissediyorum. Eski eşim bir İngiliz vatandaşıydı. Uzun zamandır yanlızım ama artık bu yanlızlığa don vermek istiyorum. İlk başlarda çok daha farklı düşünüyordum. Hayatıma biri girerse kendimi suçlu veya ihanet etmiş gibi hissediyordum ama son zamanlarda düşüncelerim değişti. Kendimi daha fazla cezalandırmak istemiyorum. Çünkü hayat gerçektende devam ediyormuş bunu geçte olsa anladım. Sorunsuz sıkıntısız bir yaşamım oldu her zaman. Şu an tek sorunum yanlızlık.

Maddi açıdan da güçlü biriyim. Benimle olacak kişinin hiç birşeyi dert etmesine  gerek yok. Bende kendine karşı sempati uyandırsın ve beni kendine bağlasın gerisini ben hallederim. Bir erkeğe güvenirsem ona herşeyimle kendimi veririm ve onu asla yüz üstü bırakmam. Tabi karşılığında beni asla şüpheye düşürmeyecek derecede güven vermesini bekliyorum. Tek istediğim huzurlu yaşadığım hayatımın son dönemine girerken aynı huzurla eşimle beraber mutlu bir şekilde farklı yerleri gezerek, keşfederek görmediğimiz yerlere gitmek ve birbimizin mutlu olmasını sağlamak. Sigara ve alkol kullanıyorum. Bunu sorun etmeyecek beyefendi temiz ve prensipli kişileri tanımak isterim. İnternet ortamından tanışıp evlenen bir arkadaşımdan aldığım ilhamla buradayım. Umarım benimde karşıma sevgi dolu insanlar çıkar. Türkiye’de Eskişehir’de yaşıyorum ama nereli olduğunuz önemli değil. Bana olan yaklaşımınız önemli benim için.

Selam, Evlilik Düşünen Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba Gamze ismim. Amsterdam’da küçük bir köyde yaşıyorum. Köy dedim ama bizim Türkiye’deki köyler gelmesin tabi aklınıza. Çok daha modern bir hayatım var burada. Yanlız olunca ve mutsuz olunca bunların hiçbir önemi kalmıyor tabi. Ne nerede yaşadığım önemli nede başka şeyler. Paranın maddiyatın hiçbir önemi yok şu an benim için. Yeterki biraz mutlu olabileyim ve yeter ki kendime bir mutluluk kaynağı bulayım. Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Açık giyimli fakat dindar biriyim. Sigara kullanıyorum. Sigara olabilir ama alkol alan erkek istemiyorum. Kutsal değerlere önem veriyorum. Son derece güleryüzlü neşeli, canayakın ve insanlarla kolay iletişim kurup arkadaş olabilen, çabuk güvenen biriyim. Tek sevmediğim beni en çok zor duruma düşüren özelliğimde insanlara kolay güveniyor olmam.

Kendimi övmek  için asla söylemiyorum ama temiz kalpli biri olduğumu düşünüyorum. Bu yüzden de herkesi öyle görüp çabuk inanıyorum. Bu yüzden de bu zamana kadar çok üzdüler beni. Artık üzülmek istemiyorum. Evine ve ailesine bağlı bir kadınım. 44 yaşımdayım ama yaşımı göstermediğimi söylerler genelde. Bir oğlum var bazen bende kalıyor bazen babasında. Artık hayatıma biri girerse beni anlayacak yasa geldi ve o yüzden kafam biraz daha rahat. Beni anlayacağını biliyorum ve bu yüzdende yeniden evlenmeye kesin olarak kararlıyım. Biraz kısa boylu ve hafif balıketli biriyim. Boy kilo takıntısı olanlar benimle zaman kaybetmesin. Erkeğin biraz hafifte olsa göbekli olanı hoşuma gidiyor. Bu arada yemeklerim harikadır. Dünyanın farklı mutfaklarından yemekleri dahi çok iyi yaparım. Evine ailesine bağlı kalabilecek, hovarda olmayan birini istiyorum. Uygun kişiler yazarsa tanışabiliriz.

3 yorum

  1. Merhaba Dilara Hanım, Ben Sedat İstanbul Kartal’da ailemle yaşıyorum. 30 yaşındayım. Tersane’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum. Ön Lisansta Dış Ticaret, Lisans’ta Uluslararası Ticaret, Yandal İnsan Kaynakları, Yüksek Lisansta İşletme mezunuyum. Daha önce evlilik yapmadım. Bekarım. Alkol ve sigara kullanmıyorum. Nasip olursa sizi tanımak isterim.

  2. 0531 611 **34 YURD DİSİNDAN EVLİLİK İSTİYORUM
    Meraba İnsanın Dış Görünümü DegiL ÖnemLi OLan İnsanin Kalbidir Diyerek
    Kendimi Tanitiyorum
    Ciddi Dürüst Yalandiz Eylilik istiyorum 170 Boyunda 75 KiLoyum Esmerim Türkiyede GüvenLik Görevlisiyim Exradan MÜZİSYENİN Piyano 🎹 BagLama DavuL Meslegimdir Düyün Salonuna Gidiyorum SAYGİLAR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*