Zengin Bayan Arkadaş İstiyorum

Zengin bayanlarla tanışmak  onların dünyasının bir kahramanı olmak ve zengin dul yalnız kadınları mutlu etmek ve onlarla mutlu olmak isteyen genç yada olgun birçok erkek gerek sosyal medya üzerinden gerekse arkadaşlık ve sohbet siteleri ile zengin bayanlarla tanışmak istemektedir. Ancak tabiki her erkek o kadar şanslı olamaz. Öncelikle kabiliyetlerinizi kullanmak konusunda cesur olmanız gerekir çünkü özellikle zengin ve yalnız kadınlar cesur erkeklere asla hayır diyemezler. Sadece cesaret yetmez tabiki. Samimiyetinizi ve güvenilir birisi olduğunuzu o kadına hissettirmelisiniz.

💘Adım Firdevs.48 Yaşımdayım ve Dulum. Balıkesir’den Güvenilir Dost ve Sırdaş Arıyorum.💘

Selam beyler nasılsınız, Firdevs ben Balıkesir merkezden. Erdek’te yazlığım var ve yaz ayında merkezde kalmayı sevmiyorum. Biraz daha doğa ile başbaşa kalmak, hem bedenimi hem ruhumu dinlendirmek istiyorum. Çalışan bir kadın olduğum için uzun süreli tatil yapamıyorum gerçi ama en azından iki haftada olsa yazlığa gidiyorum. Özellikle bu iki haftalık tatilimde bana partnerlik daha doğrusu dostluk edecek güvenerek elini tutup evimde misafir edebileceğim, ağır oturaklı ve ne istediğini bilen, medeni bir erkeğin varlığını hayatımda istiyorum. Eşimin hem burada hemde Rusya’da isleri vardı.

Her zaman burada benim yanımda olmuyordu. Son gittiğinde iki yıl kadar hiç gelmedi. Aslında ben neden hiç gelmediğini tahmin edebiliyordum ama emin olmak için onu son bir kez gelmesi ve sonra ne istiyorsa yapması ona zorluk çıkarmayacağım konusunda ikna ettim. Buraya geldi ve son birkez konuştuk ve ayrılmaya karar verdik. Türkiye’deki varlığını bana bıraktı ve bende ona zorluk çıkarmadım. Beni istemeyen biriyle devam edemezdim. Muhtemelen Rusya’da bir kadınla yeni bir hayat kurduğu için buraya gelmedi.

Artık bunların bir önemi kalmadı zaten benim açımdan ama beni biraz olsun tanımanız için anlatıyorum bütün bunları. Hergün görüşmek benim istediğim sevdiğim bir ilişki tarzı değil. Haftada bir defa görüşebileceğim ve bana farklı sorunlar çıkarmayacak kendimi onunla güvende hissedebileceğim ve bana asla zararı dokunmayacak, bana o güveni verebilecek eğlenceli erkek arkadaş dost ve sırdaş arıyorum. Özgür bir erkek olması gerekir çünkü istediğim zaman eğer gerçekten çok önemli bir durum olmadığı sürece bana vakit ayıracak buna engeli olmayan birisini istiyorum.

💘Adım Zahide. Genç ve Atletik Erkek Arkadaş İstiyorum. İstanbul Avrupa Yakasındaki Genç Beyler Tanışalım.💘

Merhaba, Zahide ben. 42 yaş dul bayanım ve burada olma amacım bu zamana kadar bana yaşamadığım duyguları yaşatacak sıradışı ve beni güvende hissettirecek bir erkekle tanışma umuduyla buradayım. Etrafımdaki onca erkeğe  rağmen arkadaşlık sitesinde arayışta bulunuyorsam çevremdeki erkeklerin bana güven vermekte ne kadar başarısız olduklarını siz anlayın. 3 çocuğumdan ikisi hala benimle yaşadığı için evlilik şimdilik düşünmüyorum. İleride çocuklarım kendi hayatlarını kurdukları zaman isteyebilirim ama şu an tek dileğim kadınsı hislerimi bastırmakta zorlandığım için beni mutlu edebilecek ve bana sırdaş olacak bir erkeğin varlığına ihtiyacım var.

Bir risk görmediğim için kendi resmimi koymak istedim. Varlıklı bir aileden geliyorum. Boşandığım eşime aşık olduğum için ailem istememesine rağmen onunla evlendim. Onu hor görmek için söylemiyorum ama eski eşim okumuş işi gücü olan birisi değildi. Aile şirketimizde çalışmaya başladı evlendikten sonra ama malesef nankörlük etti bana ve aileme. İş yerinden bir kadınla beni aldattı. Aldattığı kadın biraz olsun aldatılmaya değer olsaydı belki içinde bu kadar büyük bir kin ve nefreti  beslemezdim.

Birgün beni ail ettiğine inandığım beni hiçbir zaman yalnız bırakmayacak ve ne zaman kalbim ruhum ona ihtiyaç duysa hiç düşünmeden koşarak bana geleceğine inandığım bir erkeği bulursam kendime bir söz veriyorum, ne olursa olsun o erkeğin elini bırakmam. Tabi hep erkek bana destek olacak değil. Benim zaten maddi olarak desteğe ihtiyacım yok. Bana kendimi iyi hissettirecek, kalbime heyecan katacak birisi olsun yeterli. Maddi manevi öyle bir erkeğin bende her zaman yanında olurum. Bunu belki her erkek kabul etmez,çünkü bazı erkekler gururuna çok düşkün olur. Ama bilmenizi isterim ki maddiyat benim için hiç önemli değil. Bana insanlığınızı ve dostluğunuzu verin,benden istediğiniz herşeyi alırsınız.

💘Belinay İsmim.Antalya’dan Güven Veren, Olgun ve Elit, Atletik Vücutlu Erkek Dost Arıyorum.💘

Selam beyler, Antalya’dan arkadaş arıyorum. Türkiye’de yeni sayılırım. Evlenerek yıllar önce Hollanda’ya gittim ama son iki yılda hayatım o kadar alt üst oldu ki, her şey üst üste geldi ve hiç aklımda bile yokken Antalya’ya yerleşmek zorunda kaldım. Annemi zaten kaybedeli uzun zaman olmuştu ve geçen yılda babamı kaybettik. Evliliğim zaten zoraki yürüyordu. Eşim daha doğrusu eski eşim çok fazla zararlı alışkanlığı olan ve evini otel gibi kullanan biriydi. Babamın vefatı ile hem buradaki işler sahipsiz kaldı hemde benim sahisiz kaldığımı düşünen eşim daha çok üzerime gelmeye ve hatta şiddet uygulamaya başladı.

Benim için en doğru seçenek eşimden boşanmak ve Türkiye’ye gelerek babamın bıraktığı işleri devam ettirmek olacaktı ve öylede yaptım. İyiki de buraya gelmişim. Şu an çok mutluyum ama dul ve yalnız bir kadın olunca çevremdeki herkes bana çok farklı bakıyor ve benden faydalanmak istiyor. Bunu fark edebiliyorum. Bu yüzdende kimseye güvenmiyorum. Bana güven birisi olursa herşeyimle kendimi ona teslim edebilirim ama tabiki birine karşı bu hisleri beslemem için gerçekten beni çıkarsız sevmesi ve benden faydalanmaya çalışmaması gerek. Kısacası beni olduğum gibi sevecek beni koruyacak birini arıyorum. Böyle birisi varmıdır bilmiyorum. Birazda bu konuda umutsuz olduğum için sanalda aramaya karar verdim. Çok zor durumdayım. Yalnızım ve isleri dahi nasıl yöneteceğimi tam olarak bilmiyorum. Bana her konuda destek olacak bana güç katacak birini arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*