Zeytinburnu Bayan Arkadaş

Selam. Zeytinburnu’ndan Evlilik İçin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Seda ben. 31 yaşındayım Aslen Diyarbakırlıyım ama İstanbul Zeytinburnu’nda yaşıyorum. Evlenmeyi düşündüğüm için burada sizlerleyim. Daha önce bir evlilik yaptım ama ayrıldım. Evlilik yaptığım kişi yakın bir akrabamızın oğluydu. Ailelerimiz kendi aralarında anlaşıp bize hiç sormadan evlilik kararı vermişler. O zamanlar henüz 18 yaşındaydım evlendiğim kişinin ise yaşı benden çok büyüktü. O günlerden biraz cahillik birazdan gençliğin verdiği heyecanla bende evlenmeyi istedim. Zaten bizim aile ortamımızda büyüklerin kararlarına karşı durulamazdı.

Evlendim ama evliliğimin bir gününde daha iyi mutlu bir anım hiç olmadı. Hep ayrılmayı istedim ama böyle bir şeye gücüm yetmiyordu. Neyse ki eski eşim benden ayrılmak istedide boşanabildim. O istemeseydi galiba bunu ben kendi başıma başaramazdım. Onun benden ayrılmak istemesinin nedeni ise tıbbi olarak çocuğumuz olmuyordu. Çocuğumuzun olması için yapabileceğimiz bazı şeyler vardı ama bunu yapabilecek maddi gücümüz yoktu. Bunu hiçbir zaman dillendirmesede çocuğumuz olmadığı için benden ayrılmak istediğini biliyorum. Şimdi yeniden evlenmek ve hayata yeni baştan başlamak istiyorum ama benimle tanışmak isteyen kişilerin özellikle bunu bilmesini istedim. İleride çocuğumuz olmayabilir.

Bundan emin değilim ama benimle tanışmak isteyen beyler bunu bilerek bana yazarlarsa sevinirim. Bunu buradan ifade etmek istedim çünkü ileride sorun olsun istemiyorum. Ailem biraz baskıcı olduğu için boşandıktan sonra erkek arkadaşım olmadı, daha doğrusu benim hayatımla giren tek erkek boşandığım eşimdi. Ne evlenmeden önce ne de boşandıktan sonra gerçek bir ilişkim olmadı. Çalışmadığım ve sürekli evde olduğum için canım çok sıkılıyordu. Bu yüzdende sohbet sitelerine giriyor ve oradaki tanıştığım kişilerle sohbet ediyordum. Yüzlerini hiç görmemiş olsamda hoşlandığın ve beni etkileyen bazı kişiler olmuştu. Yeniden evlenmek isteyince buraya ilan vermek aklıma geldi.

Evlenip çocuğumun olmasını bende çok istiyorum ama bu konuda hayallerim gerçek olamayabilir. Tıbbi bir müdahale ile çocuğum olabilir ama bunun içinde maddi olarak güçlü olmak gerekiyor. Evlendikten sonra bunun için gerekirse bende çalışırım ve tüm kazancımı bu hayalim için feda edebilirim. Benim gibi boşanmış çocuğu olan biriylede tanışmayı kabul edebilirim ama bu benim annelik hissi bakımından tatmin edermi emin değilim. Sonuçta her kadın kendi çocuğunu dünyaya getirmek ister. Bende bu amaç için ve mutlu huzurlu bir yuva kurabilmek için evlenmeyi istiyorum. İstanbul Zeytinburnu’ndan yaşı bana uygun kişiler yazabilirler.

Zeytinburnu Arkadaş Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları

İstanbul Zeytinburnu’nda yaşıyorsanız evlenmek ya da arkadaş bulmak istiyorsanız ama sosyal yaşamınızda tanışmayı isteyebileceğiniz kendinize yakın hissettiğiniz birini bulmakta zorlanıyorsanız bu sayfamız sayesinde aradığınız mutluluğa ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızda sadece İstanbul Zeytinburnu’ndan bize ulaşan erkeklerin ve kadınların arkadaşlık ve evlilik ilanlarını sizler için burada yayınlıyoruz.

Her erkek ve kadın kalbine heyecan katacak bir arkadaş dost sırdaş ya da evlenebileceği aile kurmak isteyeceği birini ister. Ancak kader bunu her zaman karşımıza çıkarmayabilir. Buraya ilan vererek daha çok kişinin sizin farkınıza varmasını sağlar ve daha çok kişinin ilgisini çekebilirsiniz. Eğer sizde arkadaşlık ilanı vermek isterseniz yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu arkadaş arayan genç bayanların WhatsApp numaraları. Zeytinburnu sırdaş arayan olgun bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet. Zeytinburnu evlenmek için erkek arkadaş arayan 30 yaş üstü bayanlarla WhatsApp sohbet. Zeytinburnu güvenilir erkek arkadaş arayan yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Zeytinburnu kamudan arkadaşlar arayan genç ve güzel bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Zeytinburnu Suriyeli bayan arkadaş ilanları.

Zeytinburnu’ndan Kamu Çalışanı Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 32 yaşındayım. Sarışın yalnız bir kadınım. İstanbul Zeytinburnu’nda yaşıyorum. Buraya sadece birkaç ay önce geldim. Yani daha yeni geldim sayılır. Doğru düzgün hiçbir yeri bilmiyorum ve burada hiç arkadaşım yok. Daha önce Bartın’da çalışıyordum ama tayinin buraya çıktı. Ben kamu çalışanı bir kadın olduğum için kendimede yine kamu çalışanı bir arkadaş arıyorum. Ben arkadaşlıkta her şeyden önce güvene samimiyete önem veriyorum. Çünkü yalnız bir kadın olarak güvenilir bir arkadaş edinmek zorundayım. Güvenilir olmayan ne yapacağı belli olmayan agresif erkeklerin kadınlara zarar verebileceğini biliyorum. Bu yüzdende kendime arkadaş edinirken dikkatli olmak zorundayım. Yalnız yaşayan ve sahiplenecek hiç kimsesi olmayan bir kadın olarak böyle düşünmem çok normal.

Uzun boylu bir kadınım ve güzel olduğumu düşünüyorum. Eğer güzellik sizin için önemliyse bilmelisiniz ki koyduğum fotoğraftakinden çok daha güzel bir kadınım. Çünkü fotoğraflarda iyi çıkmıyorum, fotojenik birisi değilim. Ayrıca birçok kadın gibi koyacağım fotoğrafı defalarca filtreden geçirmiyorum. Doğal halimlede çok güzelim aslında ama yinede genç ve güzel bir kadın olarak daha çekici dahada güzel görünmeyi severim. Bu yüzdende makyaj yapmayı da seviyorum.

Bartın’da yaşadığım dönemde erkek arkadaşım vardı. O da kamu çalışanı bir erkekti. Hatta aramızdaki güven oluştuktan sonra ev arkadaşlığı yapmaya başladık. Buradanda yine aynı şekilde tanıştığım kişiyle ileride ev arkadaşlığı yapabilirim belki ama bunun için uzun bir zaman arkadaş kalmak ve tam bir güven sağlamak gerekir. Daha öncede erkek arkadaşlarım oldu ama sadece bir tanesiyle ev arkadaşlığı yaptım çünkü gerçekten çok güvenilir biriydi. Ben Bartın’dan ayrılmadan önce ilişkimiz eski heyecanını kaybetmişti ve zaten ayrılmak üzereydik, ben buraya gelince aramızda hiçbir bağ kalmadı. Zeytinburnu’nda yaşayan kamu çalışanı 35 yaşlarında olgun ve güvenilir birisi varsa tanışmak için buradayım.

Zeytinburnu’ndan Yaşayan Genç Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Selcan 64 yaşındayım İstanbul Zeytinburnu’nda yaşıyorum. Yaş olarak benden daha genç daha enerjik bir erkek arkadaşla tanışmak istiyorum ama öncelikle sır tutmayı bilen güvenilir birisi olması gerekir ve gizliliğede önem vermelidir. Benim yaşım bir hayli ilerlemiş olduğu için benim yaşlarımda birisiyle hayalimdeki arkadaşlığı yaşayabileceğini zannetmediğim için İstanbul Zeytinburnu’ndan genç bir beyle tanışmayı arzu ediyorum. Hayatım boyunca hiçbir zaman sanal ortamdan biriyle tanışmadım arkadaşlık kurmadım ve ilişkim olmadı. Her zaman çevremdeki kişilerle arkadaşlık kurmuşumdur burası benim için ilk defa yaşayacağım çok farklı bir deneyim olacak.

Bu yüzden hem biraz heyecanlıyım hemde içimde az da olsa bir tereddüt var. Çünkü karşıma nasıl biri çıkacağını bilmiyorum. Gerçek hayatta olsa birisinin dürüst olup olmadığını bilirim ancak burada bana Smsöylenen her şeye inanmak yada inanıyormuş gibi görünmek zorundayım. Her zaman net bir insan olduğum için bu tür belirsizlikler beni rahatsız eder. 64 yaşındayım ama yaşıma göre oldukça bakımlı ve çekiciyim. Benim yaşımda bir kadının çekici görünmesi çok kolay değil ama bu benim sahip olduğum en değerli özelliklerinden birisidir. Zaten beni tanıyınca ve görünce ne kadar çekici olduğunu anlarsınız.

Maddi bir problemim olmadığı için tanışacağım kişinin maddi durumu iyi ya da kötü olmuş benim için çok önemli değil, zaten maddiyatla çokta işimiz olmaz. İhtiyaç olursada zaten erkek arkadaşımdan maddi bir beklentim şimdiye kadar olmadığı gibi bundan sonrada olmayacaktır. İlanımı okuyan beylerden benimle tanışmak isteyenler olursa WhatsApp numaralarını bırakmaları yeterli olacaktır. Ama profil resmi olmayanlar yazmasın lütfen. Sizlerden birinizle tanışırsak sizden öncelikle rica edeceğim şey, arkadaşlarınızın iki kişilik olması yani her ne yaşarsak yaşayalım gizlilik içerisinde aramızda kalmasıdır. Benim bu prensibime uyabilecek kişiler yazarsa, tanışmayı isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/zeytinburnu-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*