Zonguldak Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Pelin. 29 Yaşımdayım, Evlilik İstiyorum.

Selam arkadaşlar, 29 yaşındayım, ismim Pelin ve Zonguldak’ta bir ilçede yaşıyorum. Yaşadığım yer çok küçük olduğu için haliyle arkadaş çevrem ve sosyal ortamımda çok küçük hatta sosyal ortamlarım neredeyse hiç yok. Bizim burada sosyallik dediğimiz şey her akşam üstü bahçede oturup çay içmekten başka bir şey değil zaten. Yaşadığım yerde yapılabilecek başkada bir şey yok. Bu şekilde yaşamak hiç bana göre değil ama şu an için başka çarede görünmüyor katlanmaktan başka. Şimdiye kadar evlenmek isteyen bu yüzden tanışmak isteyen hatta daha tanışmadan mesaj atıp evlenme teklif edenler bile olmuştur.

Bunlar tabi ciddiye alınacak teklifler değildi ama ciddi olarakta teklif edenler oldu ama evlilik benim biraz gözümü korkuttuğu için hiçbir teklife sıcak bakmadım. Bu teklifleri reddederken teklif sahiplerinin ne yakışıklı olup olmaması ya da zengin veya fakir olmalarına hiç bakmadım. Bundan sonrada bakmaya niyetim yok ama sanırım doğru bir ilişki kurmak için bazı kriterlerden ödün vermek gerekiyor. Mesela artık hayat şartları çok zor olduğu için maddi olarak evliliğe hazır bir evin masraflarını kolaylıkla karşılayabilecek eşine ve çocuklarına maddi sıkıntı yaşatmayacak birisinin olması normalde çok mantıklı.

Benimde bunları istemem gerek hatta istiyorum diyebilirim. Ama bunları sağlayacak bir erkeklede kesin evlenirim diyemem, çünkü ben aşk kadını dediğimiz kadınlardan biriyim. Aşk olmadan ne arkadaşlık ne sevgili olmak ne de evlenmek benim için mümkün değil. Bu yüzden önce aşık olmalıyım, aşık olacağım kişi her şeyden önce sadık olabilmeli sadakatın olmadığı yerde diğer kriterleri konuşmanında bir anlamı benim için olmaz. Eşine her zaman sadık kalabilecek kadar seven çok zengin olmasada ailesini başkalarına muhtaç etmeyecek kadar geliri olan düzgün bir işi olan eğitimli birisi varsa tanışarak evlenmeyi düşünebiliriz.

Merhaba, Jülide Ben. Dürüst Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Zonguldak’ta yaşıyorum. Asıl ismim jüly ama Jülide ismini kullanıyorum. Hem Rusya hem Türk vatandaşıyım. Annem Rus ama babam Türk. Ben ise çifte vatandaşlığa sahibim. İstesem Rusya’da yaşama imkanım olabilir ama ben Türkiye’yi ve Zonguldak’ı çok seviyorum. Dürüst güvenilir ve beni mutlu edebilecek birini aradığım için buradayım. 30 yaşımdayken evlenmiştim ama bir yıl süren bir evlilikten sonra boşanmak zorunda kaldım, çünkü tanıdığımı zannederek evlendiğim kişiyi evlendikten sonra aslında hiçte tanımadığımı anladım. Benim için zor bir karardı ama boşanma kararını almak zorundaydım, henüz çocuğum olmamıştı.

masınıda o günler için aslında istemiyordum ama ayrıldıktan sonra çocuğum olacağını öğrendim. Belki bu duruma üzülmeliydim ama aslına bakarsanız hiçte üzülmedim. Çocuğumun öyle bir insanla bir arada olmasındansa ayrılığın daha iyi olacağını düşündüm. Ayrıldıktan sonrada bir daha hayatıma kimse girmedi. Zaten hayatında bir erkek olmadan yapamayan kadınlardan değilim ama bu sıralar aşka ve sevgiye hiç olmadığım kadar ihtiyaç duyduğum için bu ilanıda bu nedenle yazmak istedim. Nereye gitsem hep bana Rus olup olmadığımı soruyorlar.

Türk erkekleri galiba Rus kadınları daha ilk görmede tanıyabiliyorlar. Bu beni hiç rahatsız etmiyor aksine hoşuma dahi gidiyor. Güzelliğimle çevremdeki kişilerin ilgisini çekebiliyor olmak bazen küçük rahatsızlıklar yaşatıyor olsada genel olarak bu durum beni mutlu ediyor. Maddi bir ihtiyacım yok ama boş durmayı sevmediğim için burada kadınların bakım ve güzellikleri ile ilgili bir iş yeri açtım. Genellikle tırnak protezi yapıyorum ve yaptığım iş bana çok eğlenceli keyifli geliyor. Bu yüzdende hiçbir maddi kaygı gütmeden yaptığım işten mutlu oluyorum. Bu ilanımı okuyorsanız biliyorum ki tıpkı benim gibi sizlerde sevgiye ve arkadaşlığa ihtiyacınız olduğu için buradasınız. Sarışın bakımlı iyi yürekli temiz kalpli bir kadınla tanışmak isterseniz ve arkadaş olmak isterseniz bana yazabilirsiniz. Unutmayın ki beni etkileyebilmek için ve size cevap verebilmem için beni bir şekilde etkilemeyi başarmalısınız. Lütfen sadece Zonguldak ilinden olanlar yazsın.

Yaşım 30,Bekarım. Romantik Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Sezen. Annem çok koyu bir Sezen Aksu hayranı olduğu için bana özellikle bu ismi koymayı çok istemiş ve bende ismimi çok seviyorum. 30 yaşında bekar ve Zonguldak merkezde yaşayan bir kadınım. Romantizmi çok severim, bu yüzdende romantik bir erkekle konuşabilmek için bu siteyi tercih ettim. Esmer ve yeşil gözlü güzel olduğuna inanan bir kadınım. Özellikle gözlerimle çok dikkat çekiyorum, ne zaman kadınların güzelliği ile ilgili bir sohbet söz konusu olsa sohbetin konusu bir şekilde benim gözlerim oluyor. Bazen nazar değecekler diye korkuyorum.

Şaka bir tarafa tabi ki ama gözlerimin renginden ziyade bakışlarımla bir erkeği etkileyebilirim. Çünkü bakışlarımın çok etkileyici olduğunu biliyorum. Romantizm benim için sadece aşk hayatımın bir parçası değil aynı zamanda yaşam felsefem. Romantizm deyince herkesin aklına mum ışığı kırmızı güller ay ışığı gibi şeyler gelir ama benim için bunlar sadece birer klişe. Romantizmin gerçekte ne olduğunu ancak benimle birlikte yaşayabilirsiniz ve bazı şeyler sadece yaşlanarak görülebilir ya, romantizmide gerçek manada anlayabilmeniz için beni tanımanız gerekir. Sadece tanımak yetmeyecektir tabiki aynı zamanda beni yaşamınızda gerekir. Her zaman klişeleşmiş şeyler bana sıkıcı gelmiştir.

Romantizm konusundada bilinenlerin dışına çıkıp beni şaşırtacak kadar romantizm kültürüne sahip olan olgun biriyle tanışmayı diliyorum. Lütfen kendini bilmeyen kadınlara nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen argo konuşan kişiler bana yazmasın. Çünkü böyle erkeklerden rahatsız oluyorum böyle erkeklerle normal sohbet ortamında dahi bir arada bulunmak istemiyorum. Haliyle sevgilim olacak erkeğin böyle birisi olmasını asla istemem. Sanırım ne aradığımı ve nasıl birini aradığını anlatabilmişimdir. Sadece kültürlü kibar ve romantik beylerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*