Zonguldak Dul Bayanlar

Zonguldak sevgili arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Zonguldak zengin ve yanlız bayanların whatsapp numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
3537

Merhaba,Zonguldak’tan Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, adım Nihal Bengi. 44 yaşımda dul ve iki tane dünya tatlısı çocuğu olan bir kadınım. Balık burcu kadınıyım. Biraz neşeli, biraz duygusal, biraz deli dolu, biraz sakin yerine ve zamanına göre hepsinden biraz var ve herkesle iyi geçinebilen gayet sabırlı ve anlayışlı biriyim. Küçük şeylerle dünyayı yılmaya ortalığı ayağa kaldırmam. Hayat zaten her anı stres olmuşken birde küçük şeylerle stres yaratmaya ne gerek var. Müzik dinlemeyi severim. Kitaplarla adeta küçük bir çocuğun oyun oynadığı gibi oynar ve bit o kadar da mutlu olurum. Çünkü onlarda kendimden birşeyler buluyorum . Kelimelerin ve cümlelerin arasında kendimi başka dünyalara seyehat ediyormuş gibi hissediyorum.

Bir ilişkiyi sadece duygusallık ile ya da sadece eğlenerek ve gülerek,  yada sürekli gereksiz tartışmalarla yürütemeyiz. Bunların hepsi hayatımızda var. Bir aşk yaşanırken iyi ve kötü günleri ile bir bütün olarak yaşanır. Aksi halde en küçük bir zorlukta arkanızı dönüp gitmek en basit ifade ile korkaklıktır, vefasızlıktır. Gün gelir güler eğleniriz, gün gelir birlikte ağlar birbirimizin gözyaşını siler, birbirimize destek olup yükümüzü hafifletiriz. Sadece eğlenmek için kurulmuş ilişkiler içi boş heyecansız ve suni yapmacık ilişkilerdir benim nazarımda. Ben hayatımda samimi olmayan, hissetmeyen ama dokunmak isteyen, aşık olmayan ama değer görmek isteyen, mutlu edemeyen ama mutlu olmak isteyen bir erkek görmek istemem.

Herşeyden önce kadınlık gururum ve yüzlerine baktığım iki çocuğum var. Ben anneleri olarak onları mahçup edecek bir karaktere bürünemem. Kadın ve erkek hangi sosyal konuk ve statüde olursa olsun sevmek.ve sevilmek ister. Bunu bende istiyorum. Dürüst ve karakteri düzgün biriyke tanışarak uzun süreli bir ilişkiye adım atmak istiyorum. Şu an için aklımda bir evlilik yapmak yok ama birbirimize inandığımız zaman neden olmasın. O yola girip uyumu yakaladıktan sonra herşey olabilir. Zonguldak ya da yakınımızda ki şehirlerden dürüst, eğitimli benim gibi dul kalmış veya hiç evlenmemiş, temiz ve düzgün biriyletanışmak istiyorum. Tanışmak isteyen olgun beyler kendilerini tanıtsın lütfen. Sadece iletişim yazanlara nasıl biri olduğunu bilmeden  geri dönüş yapmam. Hoşçakalın. 

Zonguldak dul bayanlar, Kilimli ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanların whatsapp numaraları, Alaplı sevgili arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Çaycuma zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Devrek suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Gökçebey evlenmek için sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Ereğli seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Kozlu olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları.!

Zonguldak Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Metin. Zonguldak ‘ta yaşıyorum ve 28 yaşımdayım. Sizlerle paylaşmak istediğim hatıram benim için sıradışı olduğuna inandığım bir ilişki olduğu için paylaşmak istedim. Daha önce ticaretle uğraşıyordum ve herşey çok güzeldi. Hayatta insanın başına herşey gelebiliyor. Bir dolandırılma olayı başına gelince herşeyimi kaybettim. Sonuçta bir şekilde ayakta durmam gerekiyordu. Bir iş buldum ve çalışmaya başladım. İş yerinin sahibi de aslında bir bakıma bana benziyordu. Biz zamanlar Zonguldak’ın en büyük iş adamlarından biriydi. Sonra büyük ölçüde küçüldü ve bir iki tane şirketi var sedece onlarla yürütmeye çalışıyor. 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu işyerinde toplam on beş kişi falan çalışıyordu ve müdürümüzde bir bayandı. Oldukça yaşı ilerlemiş yaklaşık atmış yaşlarında modern ve bakımlı bir bayandı. Sonradan öğrendim ki Suzan hanım patronun sevgilisi ve çok uzun yıllardır beraberlermiş. Bir şekilde çalışıyor ve sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyordum ama Suzan hanımla ilk başlarda anlaşamıyorduk. O her isin ofisten halledilmesini istiyordu fakat ben tam aksine sahaya çıkılması gerektiğini ve işin başında olup, yerinden takip edilmesini istiyordum. Bu gibi konularda düştüğümüz fikir ayrılığı birbirimize karşı olumsuz bakmamıza neden oldu. Ama sonuçta müdür olan oydu ve onun dediği olmak zorundaydı üstelik patronunda sevgilisi olmak gibi kendince kullanabileceği birde avantajı vardı. Baktım olacak gibi değil anlatamıyorum bende bıraktım ve sabahtan akşama kadar ofiste iş yürütmeye çalışıyordum. Ben sahadan gelmiş biri olduğum için bu beni kasıyordu. Kadının huyundan gidince aramız düzeldi. Bir gün kendisini evine bırakmamı istedi bende tabi kıramazdım. Sonra bu evine bırakmam için benden rica etmesi daha da sıklaştı her geçen gün. Bir süre sonra sabahları evinden alıyor, akşam evine bırakıyor olmuştum. Her gün beraber gidip geliyorduk. 

Her geçen gün Suzan hanımla daha da samimi olmaya  başladık. Birgün evine inşaat ustaları gelecekmiş ve yanlız olduğunu benimde gelmemi istediğini söyledi ve bende kabul edip geleceğimi söyledim. Hafta sonu evine gittim bir süre sonra ustalar geldi işlerini halledip gittiler ve arkalarında bir dünya  iş bıraktılar. O gün Suzan hanımla gece geç saate kadar beraber evin işlerini halletmeye çalıştık. Bu arada iş yapmıyorduk tabiki, bir ara yemek için dışarı çıktık ve arada çay kahve molası falan derken biz Suzan hanımla arkadaştan daha ötede birşey olmuştuk. Bunu görüp hissedebiliyorum. O gün bana hayatı hakkında çok özel şeyler, kimsenin bilmediği çok özel sırlarını anlatmıştı.Hatta 30 yıllık sevgilisi Hüseyin beyin dahi bilmediği sırlardı bunlar. Onun için çok özel biri olmasam bana bunları anlatması mümkün değil. 

O gece Suzan hanımla saat ikiye kadar oturduk sohbet ettik. Kalkıp eve gitmek istedim ama unuttuğum birşey vardı. Pandemi yasakları nedeni ile saat 9’dan sonra dışarı çıkamıyorduk. Zaten Suzan hanımda orada kalmam için fazla ısrar ediyordu. Bir ara sohbet aşk hayatına geldiğinde Suzan hanım mutsuzluğunu dile getirdi ve Hüseyin artık iyi ve yaşlandı beni mutlu edemiyor falan demeye başladı. Genç ve dinamik birini istediğini söylüyordu ve bende bunları üzerime alıyordum ama sazan gibi atlamakta olmazdı tabi. Bunları söyledikten sonra diğer odaya gitti ve üzerine daha rahat birşeyler giyip geldi. Yaşına rağmen çok çekici ve alımlı bir kadındı. O geceden sonra artık Suzan hanım benim için artık sadce Suzan oldu. İş yerinde  yine mesafeyi koruyorduk ama bir süre bu ilişkiyi gizli tutmamız gerektiğini söyledi. Benim için önemli ama Suzan’a bu konuda hak veriyorum. Sonuçta 30 yıllık bir ilişkiyi bitirmek kolay değil ve bir anda bitiremez. Şu an onunla çok mutlu ve uyumluyuz. Umarım aynı mutluluğu  sizlerde yakalarsınız. Teşekür ediyorum..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here