Zonguldak Erkek Arayan Bayanlar

Zonguldak erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Zonguldak erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1180

Selam, Zonguldak’tan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Zonguldak’tan Çiğdem ben.27 yaşımdayım ve bekar hiç evlenmemiş ailesi ile birlikte yaşayan neşeli, hayat dolu, çevresine mutluluk veren, birazda muzip bir kadınım. Dövmeleri çok seviyorum. Vücudumda her yerimde dövmelerim var ve dövmeli uzun boylu iri yarı erkeklerden hoşlanıyorum. Zonguldak merkezde yaşıyorum. Evim ve annenle birlikte yaşıyorum. Rahat özgür ve sanırım birazda çapkın bir kızım. Daha önce sanal ortamdan tanıştığım kişiler oldu. Yalan söylemeden konuşan ve kendini doğru olduğu gibi tanıtan bir erkeğe sanal ortamda raslamadım henüz. En nefret ettiğim, taviz veremeyeceğim tek konudur dürüstlük. O yüzden benimle tanışmak isteyen beyler ne olursa olsun dürüst olsunlar. Dürüstlüğün bende açamayacağı kapı yoktur. Yabancı ve yerli rock müzik dinlerim. Çalisan biriyim. Bir hastane yemekhanesinde çalışıyorum. Böyle bir işte çalışmam benim için işkenceden farksız ama yinede rahat bir isim var ve kendime ayıracak çok zamanım oluyor. 

En büyük tutkum ve hayalim kendime bir motor almak ve onunla hiç bilmediğim yerlere gitmek gezmek istiyorum. Hatta motoru olan biri varsa buralarda onunla özellikle tanışmak isterim. Çünkü daha sürmesini bile bilmiyorum ama çok istiyorum. Motoru olan iri yarı dövmeli bir arkadaş tam bana göre biri olurdu. Aklımda evlilik yapmak gibi bir düşüncem yok henüz ve galiba uzun yıllarda hiç olmayacak. Evlenince bu rahatlığı huzuru bulamayacağımı biliyorum çünkü. Yani şimdi bu yaşta durduk yere huzurumu kaçırmanın ne anlamı var. Hem acelemiz mi var gün gelir evleniriz elbet biriyle. Zaten hepsi değil mi erkeklerin. Sadece tipleri değişiyor onun dışında hepsi aynı. Zamanı gelince eli ayağı düzgün biriyle atarız imzayı olur biter. Ama şimdi hiç zamanı değil. Bana gezmesini eğlenmesini bilen özgür yaşayan kafa dengi bir erkek gerek. Zonguldak merkezden istiyorum sadece. Olgun beyler mesaj yazsın. Olgun ve dürüst bir erkek arıyorum. 

Zonguldak erkek arayan bayanlar, Alaplı erkek arayan olgun ve yanlız bayanlar, Çaycuma ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Devrek erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kozlu erkek arayan suriyeli bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gökçebey olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kilimli evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Karadeniz Ereğli seviyeli ilişki isteyen olgun bayanların telefon numaraları, Zonguldak dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Zonguldak’tan Olgun ve Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba Zonguldak’tan Nesrin ben.46 yaşımdayım. Yanlız yaşayan dul bir bayanım. 18 yaşında bir kızım var. Okul için farklı şehirde yaşadığı için benden ayrı yaşıyor. Çalisan bir kadınım ve maddi özgürlüğüm var. Bu konuda ne bir erkeğe ne de başka birine yük olmam. Bir bankada operasyon müdürü olarak çalışıyorum. Aslen Ankaralı’yım ama uzun yıllardır burada olduğum için kendimi daha çok buraya ait gibi hissediyorum. Uzun zamandır hayatıma giren, beni heyecanlandıran biri olmadı. Ne kadar güçlü bir kadın olsamda bir yerde erkeğin hayatımdaki varlığına ihtiyaç duyuyorum. Her kadın buna ihtiyaç duyar. Bunu bir yere kadar bastırabildim ama bundan sonra hayatım daha renkli daha umut dolu olsun istiyorum.

Uzun boylu bakımlı ve normal kiloda, alımlı bir kadınım. Bir süre hayatıma birini almak istemedim çünkü daha çok kızımın geleceği ile ilgilenmek zorundaydım. Birazda onun tepkisinden çekindim galiba. Kız çocukları babasına çok düşkün oluyor ve babasının yerinde başkasını görmek istemezler. Artık büyüdü ve bunları ona anlatmam daha kolay ve artık beni anlayabilecek yaşa geldi.

Olgun,seviyeli, ağırbaşlı ve elit beyefendi tarzında erkeklerle daha sağlıklı ilişki kurabilirim. Evlenmek istemiyorum ama günlük ilişki arayışındada değilim. Uzun süreli arkadaş istiyorum. Duygusal bir yapım var. Çok fazla gülen yada alışılmış kadınlar gibi çok konuşan biri değilim. Ama beğendiğim erkeği mutlu etmesini,onu kendime bağlamasını bilirim. Benimle olan bir erkeğin bir kadında aradığı istediği bir şeyi bende bulamayıp başka kadınlara yönelmesi çok zor. Bu konuda oldukça iddialıyım. İlk sanal tecrübem olacak. Ama inanalar konusunda tecrübeli olduğum için buranın risklerini kendi içimde çözebilirim. Zonguldak ve çevresinden seviyeli olgun erkek arıyorum. Benimle uyumlu olacağına inanan beyler yazabilir.

Selam, Zonguldak’tan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Melike ben Zonguldak’tan. 34 yaşımdayım. Japon asıllı biriyim. 20 yaşımda üniversite okumak için bir grup öğrenci arkadaşla Ankara’ya geldik. Orada eski eşimle tanıştım. Zengin varlıklı bir ailenin çocuğuydu. Okul hayatı boyunca birlikte yaşadık ve okul bitincede evlendik. Hem okul zamanında hemde evlendiğimizde beni çok sevdiğini biliyorum. Hatta hala da öyle olduğunu düşünüyorum ama kötü alışkanlıkları yüzünden evliliğimiz bitti malesef. İlk tanıştığımız zamanlarda da vardı gerçi kötü alışkanlıkları ama ona olan sevgimden birazda zamanla düzelir falan diyerek evlendim. Yaşımız ilerleyip  daha olgunlaşınca düzelir diye düşündüm ama her geçen gün daha da kötüye gitti. Kumar merakı hem ailesini hem evliliğimizi bitirdi. Buradan gitmek istemiyorum. Çünkü geri dönmeyi biraz gurur yaptım. Gururuna düşkün biriyim. Ne başkasının onuru gururu ile oynarım ne de kendi onurumun zedelenmesine izin vermem.

Benimle beraber olacak erkek herşeyden önce saygılı ve kadına değer veren biri olmalı. Kadının onurunu korumasını ve ona sahip çıkmasını bilmeli. Burada bir ithalât firmasında çalışıyorum. Bazen İstanbul’a gidiyorum iş görüşmeleri için. Gezmeyi seyahat etmeyi severim. O yüzden işimi ayrıca seviyorum. Boyum 187 ve o yüzden tanışacağım kişinin bende  kısa olmasını istemiyorum. Benden uzunuza biraz zor bulurum gerçi bakalım karşıma kim çıkacak. Göbekli beylerinde malesef bende fazla şansı yok. Samimî dürüst birini istiyorum. Yalan söylemeyen kendi işinde gücünde bekar bir erkek arıyorum. Uzun süre birlikte olabileceğim,seviyeli ve ciddi bir aşk istiyorum. Her limanda sevgilisi olan beylerle işim olmaz. Uyumlu ve saygılı beyler yazsın sadece.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here