Zonguldak Evlenmek İsteyen Bayanlar

Zonguldak evlenmek isteyen olgun ve yalnız bayanların sosyal medya adresleri, Alaplı dindar ve türbanlı bayanların evlilik ilanları, Çaycuma ikinci baharını yaşamak isteyen 60 yaş üstü bayanlarla tanışma ve sohbet, Devrek kamudan evlenmek isteyen sağlık çalışanı bayanlarla tanışma, Gökçebey evlenmek için zengin erkek arayan genç ve güzel kızların telefon numaraları, Kilimli Suriyeli bayanlarla evlenmek isteyen erkekler, Karadeniz Ereğli 45 yaş olgun bayanlarla evlilik amaçlı tanışma..

Erkek yada kadın hiç farketmez ne zaman ve nerede evlilik üzerine bir sohbet açılsa mutlaka içinizde evleneceğiniz kişiye dair bir merak uyanır. Acaba evleneceğim kişi şu an tanıdığım kişilerden biri mi? Şu an tanımadığım birisi ise acaba kim? Bu kişi şu an nerede ve ne yapıyor gibi çok farklı sorular ister istemez zihninizde canlanır. Bu gayet olağan ve normal bir durumdur. Utanılacak birşey yok yani. Daha fazla merak etmek ve bir an önce evlenmek isteyen Zonguldaklı’lar için bu evlilik bloğumuzu oluşturduk. Sayfamızdaki ilanları inceleyip okuyarak mutluluğa giden yolun ilk adımlarını burada atabilirsiniz.

💘Selam,Asude İsmim.38 Yaşımdayım. Zonguldak’tan Evlenmek İsteyen Olgun Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba evlenmek isteyen olgun beyler,nasılsınız. Asude ben Zonguldak ilinden yazıyorum. Sanal ortam bu anlamda çok hoşuma gitti. Evlenmek için uzun arayışlara gerek yok. Bir ilanla birçok kişiyle tanışma imkanım oluyor. Öncelikle bu imkan için sizlere teşekür etmek istedim. Daha önce erken yaşta yaptığım fakat çokta uzun sürmeyen bir evliliğim oldu. Bu evlilikte yaşadıklarım nedeniyle uzun zaman erkeklerden uzak durdum. Adeta erkeklerin olmadığı bir dünya kurdum kendime. Bu şekilde bir tavır almam erkeklere karşı o günler için normaldi belki ama artık aradan bunca yıl geçtikten sonra değişen dünya ile benimde değişme zamanım geldi.

Hem artık itiraf etmeliyim ki içten içe bende bir erkeğe ihtiyacım olduğunu fazlasıyla hissediyorum. Çevremdeki onca insan bana değer vermiş beni el üstünde tutmuş falan bunların hepsi beni bir yere kadar tatmin edebiliyor. Çok daha duygusal bağlar kurarak yaşanılan bir iliskiye daha doğrusu aşka ihtiyacım var. Günü birlik aşkların beni yıprattığı ve bazı değerlerimden ödün vermek zorunda kaldığımı düşündüğüm için daha kalıcı ilişkiler kurmak yani evlenmek istiyorum. Gündelik aşklarla kendimi avutamayacak kadar olgun bir kadınım ve sonuçta bundan 10 yıl ve daha sonrasınıda düşünerek hareket etmek zorundayım.60 yaşımdan sonra evlenmenin ne anlamı olur ki.

İkinci bir evlilik için en ideal yaşta olduğumu düşünüyorum. Esmer ve minyon bir kadınım. Fazla kilom vesairem yok. Yaşıma göre hem fizik olarak hemde psilolojik olarak gayet iyiyim. Temizliğe ve hijyene önem veriyorum ve bu yüzden özelikle sigara kullanan beylerin benimle tanışırken daha dikkatli olması gerek. Bende sigara kullanırım ancak asla sigara kokan bir kadın olmadım. Erkekte dişlere çok dikkat ederim. Güldüğü zaman sarı dişler görmek istemem. Çünkü erkeğin gülümsemesi beni çok etkilediği için diş bakımına önem veriyorum. Çalışan bir bayanım ve evlenmek için maddi sıkıntısı olmayan birini düşünüyorum. Bunca yıl bekledikten sonra birde evliliğimde sorunlarla uğraşmak istemem. Lütfen sadece ciddi ve olgun beyler mesaj bıraksın.

💘Selam,Murat İsmim. Genç Bir Bayanla Evlenmek Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

29 yaşımdayım ve Zonguldak’ta bir ilçede yaşıyorum. Ailem buranın bir köyünde yaşıyor. Ben ilçede çalıştığım için burada kendime küçük bir daire kiraladım ve yalnız yaşıyorum. Hafta sonları ailemin yanına köye gidiyorum ve onlada yardımcı oluyurum. Köyde yaşadıkları için tarım ve hayvancılıkla uğraşıyorlar. Bende onlara elimden geldiğimde destek olup yardım etmeye çalışıyorum. Artık yaş itibari ile evlilik için daha fazla beklemek istemiyorum. Sadece ben değil bu konuda ailem ve özelliklede annem çok fazla baskı yapıyor. Galiba artık yaşlandıkları için bir an önce evlendiğimi görmek ve torun sevmek istiyorlar.

Biz 3 kardeşiz ve tek erkek kardeş benim. 2 ablam var ve her ikiside evliler. Onların çocukları var gerçi ama yinede anneme göre erkek evlattan gelen torun sevdası daha farklı. İnsaat malzemeleri satan kurumsal bir firmada muhasebeci olarak çalışıyorum. Uzun zamandır burada çalıştığım için ve şirketinde en eski personeli olduğum için iş yerimde maddi manevi çok rahatım. Evlenince eşime ve aileme bakabilecek ve rahat etmesine yetecek kadar maddi potansiyelim var. Bazı ek gelirlerimde olduğu için maddi sıkıntı yaşamıyorum. Benimle evlenecek kadının çalışmasına gerek yok.

Sadece beklentim aileme ve kendi ailesine aynı zamandada eşine yani bana saygılı ve güler yüzlü olmasını beklerim. Güleryüzlü olmayan bir kadın ne beni mutlu edebilir nede ben onu mutlu etmek adına çaba göstermek içimden gelir. Yakışıklı birisi değil bunun farkındayım. Bu yüzdende güzel birisi olsun gibi bir beklenti içine giremiyorum. Her erkek tabiki eşinin güzel olmasını ister. Benimde gönlüm istiyor ama bakalım umarım hayalimdeki gibi biriyle tanışabilirim. Kültürüne bağlı bir aileyiz. Bu yüzden değerlerine bağlı ve saygılı birini tanımak isterim. Ciddi bayanlar varsa tanışalım.

💘Selam, Azra Ben, Zonguldak’tan Evlenmek İçin Elit ve Kültürlü Birini Arıyorum.💘

Merhaba beyler,nasılsınız. İsmim Azra. Açık sözlü, net ve dobra konuşan biriyim. 30 yaş, kumral güzeli,çekici bir bayanım. Benim hayatıma girmek kolay değildir ancak çıkmak kolaydır. Değer verilmediğimi hissettiğim anda kim olursa olsun o erkekle yollarım ayrılır. Belki beni fazla ukala bulabilirsiniz ama benim karakterim bu. Kimse içinde kendimi değiştirmeye, kendimden ödün vermeye çalışamam. Zor bir kadın olduğumu kabul ediyorum. Zor kadınları idare etmesini bilen, kendine güvenen varsa ben tanışmak için hazırım.

Ama niyeti evlilik olmayan, günlük aşklar peşinde olanlar varsa aranızda ne kendini nede beni yormasın. Zaten onlar kendini çok çabuk belli ediyorlar. Kültürsüz ve karekteri oturmamış birini istemem. Bu saatten sonra bir erkeği eğitmeye uğraşamam birde. Bu benim ilk evliligim olacak ve tabiki son olmasını arzu ederim. Bu yüzden tanıştığım kişidende tam emin olmadan evlilik yoluna giremem. Maddi menevi her yönden kusursuz birisi olmalı bana sahip olacak erkek. Zaten şu yaşıma kadar böyle birini tanımış olsaydım ve onan inanmış olsaydım onun teklifini beklemez,ben gerekeni yapardım ve evlenmek istediğimi söylerdim.

Bir erkeği ilk tanıdığım zaman genelde hoşuma gidiyor ama zamanla bendeki büyüsü kayboluyor. Bu benden kaynaklanan birşey değil. Erkekler gerçek niyetlerini çok çabuk belli ediyorlar. Sevgili olarak benim gibi bir kadını her erkek hayatında görmek istiyor ama eş olarak görmek istemiyorlar. Bunun nedenini tahmin ediyorum ama kimse kusura bakmasın ama kendimi kimsenin hayalleri gerçek olsun diye yıpratamam. Evlenmek için güzel ve çekici kadın arayan varsa benden daha çekici birini belki bulursunuz ama burada değil. İddialı biriyim ve aynı şekilde evlenecek erkekle tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*